1 Kasım 2015 seçim sonuçları

1 Kasım 2015 seçim sonuçları

Ülkemizin geleceğini belirleyecek olan 1 Kasım 2015 seçimleri.

Ülkemizin yaşadığı bu zorlu günleri aşmak için hayırla sonuçlanır inş.Türkiye son zamanlarda yeniden hortlayan pkk belası nın şehid ettiği askerlere artık yenilerinin eklenmesini istemiyor.İnsanlar hergün bir şehid haberi duymakdan neredeyse olağan bir durummuş gibi alıgıya sebep olmaya başladı.

Sadece bir partiye olan düşmanlıklarından dolayı ülkenin geleceğini hiç düşünmeyen bir siyaset izleyen partiler umarım Türkiye nin geleceğine kötü bir etken olmazlar.

 Sosyal medya bakılacak gibi değil

Şuan da sosyal medya üzerinden yapılan seçim için karalama çalışmaları gördükçe en sonunda sosyal medya hesaplarımı dondurdum,birbirlerini karalamak adına,atılmadık iftira yada acaba ben bunu nasıl kötülerim ha gözünün üstünde kaç var gibi saçma sapanlar haberler yapıp,insanları birbirlerine düşürmeleri,ne denli bir pis siyaset izlediklerinin göstergesidir.

1 Kasım 2015 seçim sonuçları

1 Kasım 2015 seçim sonuçları

Bunu a partisi yada partsi olarak yazmıyorum,genel olarak her parti bunu yapmakta ve parti yandaşı ajasnlarda halkı kışkırtarak bir şekilde oy alma derdindeler.

Halkımızın,bu zor süreçte biraz ferasetli olması ve keyfi yada kişisel çıkarları değil,vatan çıkarlarını düşünmeliler ve ona göre oy vermeliler.

Gerçi ne dersek diyelim kimsenin fikrinden döneceği yok elbet de.

Artık, o kadar çirkef bir siyaset izleniyor ki,pkk yancısı hdp bile insanları aptal yerine koyduğunu sanarak,türk bayrağını mitinglerinde taşımaktalar.Oysa ellerine geçen her fırsatta indirmeye çalıştıkları o bayrak değil sanki.

Ya diğerlerine ne demeli,timsah gözyaşları içerisinde,şehitler üzerinden siyaset yapmaya çalışanlara ne demeli.

Bazen diyorum hiç oy vermiceksin,bu seferde olmuyo oy vermesende olmuyor ki.

Onu bunu bilmem fakat olan halka oluyor,ne çekerse halk çekiyor.Ve inş yine halk zararlı çıkmaz bu seçimlerden.

Ülkemiz için hayırlı olur inş.

 

 

Bir Cevap Yazın