adliye ve emniyet saldırısı

adliye ve emniyet saldırısı

Son iki gündür ülkemiz’de yaşanan terör olayları insana nereye gidiyoruz diye düşünmesine sebep olmuyor değil.Türkiye’nin gelişimi işine gelmeyen dış ve iç güçler ellerin’den geldiğince huzursuzluk ve toplum içerisin’de korku kaosu oluşturmaya çalışmaktalar.

Adliye baskının’da vefat eden ALLAH c.c Rahmet eylesin savcı’nın cenazesi defnedilme’den ardın’dan hemen emniyet müdürlüğü saldırısı şükür’ki hafif yaralı olarak atlatıyor bir polis memurumuz.

Bu tür eylemlerin  seçimler öncesi olması’na bazı kesimler dikkat çeker’ken,halkı kaos içerisine çekmeye çalıştıkları açıkka belli.

Gezi olayları sırasın’da hükümet’in soğuk kanlı hareket etmesi sonucu amaçlarına ulaşamayan bu bozguncular,yine gezi olayların’da vurulan berkin’i bahane ederek bozgunculuklarına kılıf uydurmaya çalışmaları açık’ca ortada’dır.

Canlı yayına telefon ile bağlandılar

Bir televizyon programın’da adliye saldırısı anın’da saldırganlar’dan bir tanesinin canlı yayına telefon ile bağlanması ve canlı yayın’da gezi olayların’da ölen berkin elvan’ın babasının ben onaylamıyorum,vazgeçin demesi’ne karşı hala berkin için yaptıklarını iddaa ederek üzücü sonuçlara varan eylemlerini gerçekleştirmeleri ve canlı yayın’da biz berkin’i vuranın ismini istiyoruz,onun ismini verirlerse vazgeçebiliriz gibi konuşmaları sırasın’da berkin’in babası’nın tamam söz ben ismi öğrenip size vereceğim dediği zaman,bu sefer’de iki dakika şartı koşmaları bunların dertleri’nin berkin’de olmadığını göstermekte’dir.

  Asıl amaçları

Sadece kan dökmek olan ve şehitlik’den bahseden bozguncular’ın berkin’in babası’nın teklifini bile zora koşmaları aslın’da herşeyi açıklamakta’dır.

Admin

Bir Cevap Yazın