arkadaşlık kurmak

Arkadaşlık kurmak daha doğrusu insanın aradığı arkadaşı / arkadaşlığı bulması çokda kolay olmuyor.

Arkadaş anlamında çok kişi ile tanışabilir ve görüşebilir insan!Ama insana değer veren,sırdaş olan ve ona iyi bir dostluğunu sunan insanı bulmak zor.

arkadaş

arkadaş

İnsanın geçici yada pek önemsenmeyen arkadaşı kimi zaman çok olabilir,etrafında yüzlerce arkadaşı da olabilir.Ama bir gün ihtiyacı olduğunda bir bakar ki,kimse kalmamış çevresinde.

İnternet üzerinden de arkadaşlık siteleri aracılığı ile bir çok arkadaş edinebilirsiniz.Yeni dostluklar kurabilirsiniz.Kolayca çok kısa süre de arkadaş çevresi yapabilir ve sayısız arkadaşınız olabilir!

Arkadaşlık siteleri,üyelerine sadece tanışabileceği insanları bulmasını kolaylaştırmaktadır.Onların yaptığı hizmet bu,kişi ister sanal da olsun,ister reel hayatta olsun dostunu doğru seçmeli,girdiğiniz bir site de bir hafta da yüzlerce ahbab edinebilirsiniz.

sesli arkadaş

sesli arkadaş

Sesli siteler içerisin de özellikle bu husus da diğer sitelere göre daha kolay insanlar ile tanışabilmektesiniz.Kameralı sohbet yapılabilen odaların da tanıştığınız insanı daha yakından tanıma fırsatı bulmanız bu sitelerin daha çok tercih edilmesine sebep olmakta.

Ama her ne kadar da,görüntülü sohbet de yapsanız,karşınız da bulunan kişiyi görseniz de,hani bir söz vardır görünüşe aldanmayacaksın diye!Bu söz o kadar doğru ki,bazen insan yaşadığı olaylar neticesin de bu sözün doğruluğunu daha iyi anlıyor.

Her ne kadar bu siteler,misafirlerine bu imkanları sunsa da,bu siteler üzerinden kuracağınız arkadaşlıkların sorumluluğu bu siteler de bulunmamaktadır.Kimler ile görüştüğünüze siz karar verirsiniz.

Çok güzel arkadaşlıklar da kurabilirsiniz,öyle ki kimi zaman insanın en yakınından daha iyi bir dostluk ve anlayış sergileyen dost bulabilirsiniz.

Sesli sitelere sürekli giren kişiler,zamanla çok güzel kişiler ile tanışmakta ve aralarında kopmayan bir bağ oluşmakta.

Ve zamanla sıkı bir dost olmaktalar,şunu iyi anlamalı insan, her ne kadar reel e göre internet ortamında daha dikkatli olması gerekse de,sonuçta karşı da bulunan kişi de bir insan ve kafa uyuşması derler,bu kafa uyuşmasını yakaldığınız zaman,ister sanal ortam dan iserse,reel yada mektupla bulduğunuz bir arkadaş olsun fark etmez,doğru arkadaşlığı bulma konusunda bir hayli yol kat etmiş olursunuz.

Bizler,misafirlerimize,samimi bir ortam sunarak aradıklarını bulmaları için sadece hizmet vermekteyiz ve sitemiz içerisin de kaliteli kendini bilen çok iyi yürekli üyelerimiz bulunmaktadır.

Ve sizde bizlerin arasına katılarak seslisoho ailesinin içerisinde girebilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

haber kemer sesliyoutube seslizindan