arkadaşlık siteleri

Arkadaşlık siteleri günümüz’de bir hayli yaygınlaşan ve rağbet gören web siteleri arasında bulunmaktadır.

Bu siteler’de kendi kategorisin’de farklı gruplara ve formatlara ayrılmaktadır.

Kimi arkadaşlık siteleri evlenmek isteyenlere hitap etmek’de ve bu tür siteler üzerin’de ücretli üyelik yada ücretli olarak bazı kullanım araçları almak zorunda kullanıcıları.

Ve günümüz’de açıkca artışı gözlenen seslisohbet siteleri bulunmak’ta bu siteler birden çok kullanıcıyı online olarak bir araya getiren ve yazımsal chat yanın’da ayrıca görüntülü ve sesli chat yapma imkanı’da sunan siteler’dir ve bu sitelere üyelikler ücretsiz’dir.

Bazı siteler’de ücret’li olarak yetki verilmektedir ve dilerseniz kendinize ait arkadaşlarınız ile takılabileceğiniz bir oda isterseniz belli bir miktar karşılığın’da site içerisin’de bir oda sahibi olabiliyorsunuz ve bu oda içerisin’de arkadaşlarınız ile beraber muhabbet edebiliyor dilerseniz’de oda’ya şifre koyabilir ve sizin istediğiniz kişiler’den başka herhangi birisinin girişini önlemiş olursunuz sadece şifreyi bilenler giriş yapabilmektedir.

Bu tür siteler’de yetki’yi ücret karşılığın’da kullanıcılar genel’de özel mesaj ile diğer kullanılar’la konuşmak için almaktadırlar.

Üye’ler de özel mesaj olmadığı için sadece yetkili kişiler  özel mesaj atma hakkına sahip ve yetkili bir kişi bir üye’ye özel atmadığı süre’ce,üye özel’de konuşamaz.

Tabi bu ücretlendirme büyük seslisohbet siteler’de genel’de olmaktadır,büyük siteler’den kastımız user’i çok olan siteler’dir.

Diğer siteler’de yetkiler ücretsiz yazılmaktadır bir çoğun’da tabi.

Bu tür siteler’de genel olarak arkadaşlık tanışma sevgili gibi formatlar içermektedir.

Ve bir çok kullanıcı yıllardır vazgeçmeden bu siteler’de bulunmak’ta ve bir aile ortamı içerisin’de bazı siteler’de bulunmaktadırlar.

Fakat daha önce bir yazımız’da bahsetmiştik,bu siteler kendi araların’da farklı formatlara ayrılmak’da ve hepsi arkadaşlık sitesi denilince sevgili bulma siteleri olarak anlaşılmamalı.

sesli sohbet

 

Comments

    1. Evet görevler ücretsiz ve ücretli olarak iki şekil de verilmektedir.
      Tabi,ücretsiz görevler ücretli görevlere kıyasla daha sınırlı.
      Görev için,sohbet paneli içerisinde yetkili arkadaşlar dan bilgi alabilirsiniz.İyi akşamlar.

Bir Cevap Yazın