chat esnasında rahatsız edilirseniz

 chat esnasında rahatsız edilirseniz

Chat esnasında kullanıcıların rahat bir ortamda bulunması için seviyeyi korumak adına odalar içerisinde yetkili arkadaşlarımız bulunmaktadır.

Yetkili arkadaşlarımız ister istemez olabilecek hoş olmayan sözler yada hareketleri engellemek için bulunmaktadırlar.

İster istemez bu tür siteler içerisinde seviyesiz,edeb den nasibini almamış bazı kişiler çıkmaktadırlar.

Bu kişiler chat odaları içerisinde bulunan kullanıcıları rahatsız edecek derecede sözler safr edip huzursuzluk çıkartarak,seviyeli dostlarımızı rahatsız etmektedirler.

Gerek bayanları sözlü olarak rahatsız ederek ve gerekse küfürlü argo konuşmaları ile oda içerisinde bulunan seviyeli dostlarımızı rahatsız etmemeleri adına görevli arkadaşlarımız bu kişileri site kuralları çerçevesinde süreli yada süresiz olarak siteden uzaklaştırmaktadırlar.

seslisohbet arkadaşlık sitesi

seslisohbet arkadaşlık

Yetkili oda içerisinde aktif değilse

Bazen yetkili arkadaşlarımız oda içerisinde bulundukları halde işlerinden dolayı yada gündelik bazı yapası gereken işler sebebi ile bilgisayardan kalkmak zorunda kalıyorlar.

İstenmeyen bir söz yada eylemle karşılaştığınız zaman görevli arkadaşlarımız oda içerisinde aktif değillerse o zaman zarfı içerisinde panelde yazılar ikon atılması yada yazıların yazılması sebepi ile silinmektedir.Gerek panel resmini çekme kaydı ile gerek kopyalama kaydı ile görevli arkadaşlarımız oda içerisinde yeniden aktif olduklarına kendilerine iletmenizi rica ediyoruz.

arkadaş bul

arkadaşlık siteleri

Yetkili arkadaşlar gereken uyarıyı yada yaptırımı uygulayacaklardır.

Sizlerin seviyeli bir ortam içerisinde bulunabilmeleri adına elimizden geleni yapmaktayız.Fakat ne kadar görmeyi istemezsekde bu tür kötü davranışlar ile karışılaşmaktadır kullanıcılarımız.

Sizlerden ricamız bu tür davranışlar ile karşılaşırsanız ve yetkili arkadaşımız oda içerisinde aktif değil rahatsız edici tavırlar ve sözler sarf eden kişiyi ignore etmeniz olacaktır.

İgnore işlemi için rahatsız eden kişinin rumuzun üstüne mause ile sağ tıklayıp ignore seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır ve böylelikle o kişinin rahatsız edici söylemlerini görmemiş olacaksınız.

İgnore işlemini geri almak için yine aynı işlemi tekrar etmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Bir Cevap Yazın