elalemin derdi sizimi gerdi!

İşimize gücümüze bakalım dediğimiz zaman,tatlı su kurnazları çıkmazsa olmaz!

Sayı ile mi gönderiyorlar sizi bize?

sesli sohbet sitesi

sesli sohbet sitesi

Bizim yaptığımız ile ilgileneceğine,kendi işini daha düzgün yapmaya çalışsana?

Sen o makaleyi kaldırma bende zaman çok o hiddenleri masslayıpda basmazsak,seni hiddene boğmazsak o zaman makale yazmakda haklısın deriz!

Bulmuşsunuz boş alanı ilk sayfa çalışması yapıyoruz diye hava basıyorsunuz!Kim bilir boş meydanda kaç kişiyi kandırdınız!

En sonunda 3-5 domani kasıcam seslisohbet de göreceksin o zaman s-p-a-m mı yoksa makalemi akşam akşam takıntı yaptım seni iyimi (:

Biz siteyi tamamen silmenin derdindeydik,çıksın bir tatlı su kurnazı bize makale açsın,gelde kasma tekrardan siteyi (:

İstesem bir geri adım attırtmam bu siteye bu domain yeni ve 15 günde ilk sayfaya attık,bizim derdimiz domain sadece ilk sayfaya çıkmasıydı,istesek kafadan indirmeyiz lakin belirttiğimiz gibi,bizim seslilere bir ilgimiz yok sadece görmesi gerekenlere bir kısas dı ve çıktıkdan sonra kestik.Kısa süreliğine seslisohbet panelide açtık,panelcimizede söyledik,inat uğruna açıyoruz diye.

Ayarımız son günlerde kaçmıştı,sen iyice kaçırttın,o makale orada kalsın yine altını çizerek yazıyoruz,hodri meydan kim kimi b-a-n-latırsa!

Ha google s-p-a-m göndermen den çekindiğimiz falan aklına gelmesin,hiç bir halt yapamazsın (.

Sadece uyuz uyuz makale açmayın bizim için…

Yeteneğiniz varsa buyrun sizde yapın,daha eduları göstercem sana,sen kaldırma makaleyi de (.İnat ettircen beni kastırcan siteyi zorla…

El deliye hasret,biz akıllıya…

 

Okursun İNŞAALLAH bu makalelerimi…

Bir Cevap Yazın