Herşeyin bir vakti vardır

Herşeyin bir vakti vardır

Kimi zaman olmasını çok istediğimiz bir arzumuz o an için olmaz,ne yaparsak yapalım olmaz,fakat bir süre sonra hiç beklemediğimiz umudumuzu kaybettiğimiz an bir bakmışız ki zamanında olmasını çok istediğimiz ve olması yönünde umudumuzu kaybettiğimiz o arzumuz olmuştur.

Benim yaşadığım bu gibi durumlar olduğu için ne olursa olsun herşeyin bir zamanı olduğuna inanıyorum.

Belki sizlerede olmuştur,Bir iş yada bir uğraşınız için onu yapabilmek için yada öğrenebilmek için çok uğraşırsınız fakat o an için o işi yada uğraşı kavrayamazsını yada anlayamazsınız.Fakat bir süre sonra bir saat yada bir gün v.s gibi bir süre geçtikden sonra ilk denemenizde onca uğraşınıza rağmen yapamadığınızı bir anda yapmaya başlarsınız oysa ilk başta anlayamamıştınız,yapamamıştınız.

İnsanın çok sevdiği birisi olur ve onla beraber olmak için yapmadığı denemediği çaba sarf etmediği bir yol arayış kalmaş.Çok sever çok ister fakat bir türlü ne yapsada olmaz.

seslisohbet arkadaşlık sitesi

seslisohbet arkadaşlık

Fakat bir gün öyle bir kapı açılırki kişi hiç bir şey yapmadığı anda o beklediği kapı açılır ve işte herşey nasipden öte gitmez eğer kişinin nasibinde yok ise ne yaparsa yapsın ne kadar beklerse beklesin olmaz,o zaman zarfı içerisinde başka kapılar açılabilir fakat nasip değilse o kapı açılmaz.

Fakat nasibinde ise zamanı günü gelince o kapılar kendiliğinden açılacaktır.İnsan umutsuzluğa kapılmamalı,çünkü YARADAN dan umut kesmemeli yaratılan.

Alanda verende o değilmi?

Konu nasıl buraya geldi anlamadım sanırım dinlediğim müzikde etki yaptı 🙂

Makale yazmak için paneli açmıştım fakat ne yazacağımı bilmiyordum,başlamak bitirmenin yarısıdır derler ,başlayalım gerisi gelir dedim sonuç böyle bir makale çıktı anca bu kadar işte 🙂

Yakında seslisohbet panelimiz açıldığı zaman bu konuları sohbet olarak işleriz,bu konu hakkında herkesin görüşlerini öğrenmek güzel olacak.

Ben yazayım böyle anlamlı yada anlamsız tartışmalarını sesli panelimiz açıldığında yaparız 🙂

Sizlere seviyeli bir ortam sunmayı amaçlıyoruz inşaALLAH başarılı oluruz.

Panelimizde görüşmek üzere.

Bir Cevap Yazın