İnsanlara sesini duyur

İnsanlara sesini duyur

Sitemiz içerisinde bulunan ve misafirlerimizin düşüncelerini dile getirebildiği,serbest kürsü odamız da düşüncenizin sesini duyurabilirsiniz.

Serbest kürsü odamız içerisinde,oda kullanıcıları düşüncelerini paylaşmakta.

Sende aralarına katılarak güncel konular yada herhangi bir konu için düşüncelerini dile getirerek,seviyeli bir şekilde tartışmaya açabilirsiniz.

Sitemiz aracılığı ile,bir çok kişiye ulaşabilir,düşüncelerini paylaşarak iyi yada kötü eleştireler yada yorumlara cevap verebilirsiniz.

Bir düşünceye sahip iseniz,kişilere ulaşmadan o düşüncenin belirli bir kitleye ulaşmasını sağlamazsanız.Ölü bir düşünceye sahipsiniz demektir.

Sizlere her türlü düşünce ve dile getirmek istedikleriniz,ya da arkadaşım bu yanlış veya doğru dur yorumlarınızı,bir başkaları ile paylaşmanızı sağlıyoruz.

Serbest kürsü odamız içerisinde,seviyeli bir şekilde,diğer kullanıcılar ile gündeme dair konular hakkında tartışabilir yada firkir birliğine varabilirsiniz.

Üyelerimiz ve misafirlerimiz,rahatça paylaşabilsin diye açılan odamız içerisinde,genel tarih,gündem konuları ve doğru yanlış bilgiler ele alınmaktadır.

Bu odamız içerisinde,müzik ve şarkı sunulmamaktadır.

sesini duyur

sesini duyur

Müzik dinlemek yada dinletmek isteyen misafirlerimiz,diğer odalarımızda bulunmaları gerekmektedir.

Bu odamız,ülke sorunlarını paylaşabildiğiniz odamızdır.Kişileri rencide etmeden,tartışma seviyesini düşürmeden,kişileri kırmadan rahatsız olduğunuz konuları dile getirebilinmesi içindir.

Bu odamız site genel odalarındandır ve özel oda olarak kullanılamaz.

Bir çok arkadaşımız doğru yada yanlış düşüncelerini burada paylaşarak,diğer kullanıcılar ile beraber düşüncenin doğruluğu veya yanlışı üzerinde hem fikir olmaktadırlar,ve kendileri gibi düşünen başka kullanıcılar ile tanışmaktadırlar.

Böylelikle düşünce ortaklığı sayesinde güzel dostluklara da başlmaktalar.

Sizde,sitemiz içerisinde serbest kürsü odasında,sesinizi duyurabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın