joyetech sitesi

Günümüzde sigara tiryakilerinin sigarayı bırakmada çektikleri zorluklar nedeni ile çoğu tiryaki sigarayı bırakmaktan vazgeçmektedir.

Sizlere kolayca ve stressiz olarak sigarayı bırakabileceğiniz joyetech sitesinde bulunan ürünler ile hizmet vermekteyiz.Sitemiz içerisinde bulunan ürünlerimizden sizin için en uygun ürünü seçerek gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

E Sigara Resmi Satış Sitesi Olup Tüm Ürünlerimiz Orjinal Olup Garanti Kapsamında dır, Siparişinizin çıkması için minimum sipariş tutarınız 50 tl olması gereklidir ( Kapıda Ödeme İçin ) 100 tl üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bize aittir.Saat 16:45 e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır.

 Ayrıca Ürün satışı haricinde,ürünlerin yedek parçaları;
  • Şarj adaptörü
  • Delirium Swis Slim Fitili
  • Joyetech Delta II RBA Atomizer Tam Set
  • Joyetech eGo-T Batarya Pil
joyetech

joyetech

Gibi bir çok ürün ve ürün yedek parçalarına sitemizden ulaşabilirsiniz.Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı garanti kapsamındadır.

Güven içerisinde alışveriş yapabileceğiniz Esigara sitelerimizde yayınlanan kampanyalardanda müşterilerimiz mail veya telefon ile haberdar edilmektedir.Kampanyalar için yapmanız gereken kampanya bildirimlerimize abone olmak ve ücretsiz bu hizmetden yararlanabilirsiniz.

Sizlere sigarasız bir hayat diliyoruz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın