karadeniz seslisohbet

 

Karadeniz odamız,karadeniz illerinden sesli chat sitemize katılan arkadaşlarımızın uğrak yeri olduğu gibi,karadeniz türküleri ve karadeniz insanını seven diğer illerimizden katılan arkadaşlarımızın da uğrak yeri.

O eşsiz yeşil manzarası ve insanının sıcak kanlılığı ile meşhur karadeniz bölgesi,samimi insanlarının buluştuğu karadeniz seslichat odamız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

karadeniz bölgesi

karadeniz bölgesi

Trabzon,rize,artvin,samsun ve daha bir çok karadeniz ilinde yaşayan arkadaşlarımız ile birlikte eğlenceli vakit geçirmek ve güzel karadeniz türkileri müzikleri,horonları ile kimi zaman duygusal kimi zaman eğlenceli ortamın oluştuğu odamız siz değerli misafirlerimizi beklemekte.

 Samimi bir ortam.

Odamız içerisin de karadeniz insanının sıcak kanlılığını ve samimiyetini göreceksiniz.

karadeniz sesli sohbet

karadeniz sesli sohbet

O yapılan sohbetler ve komik fıkralar ile neşenizi bulacaksınız.

Her zaman karadeniz insanı,Türkiye’de gündem de olmuştur,duruşları ile her zaman için,Türkiye insanın için farklı bir alaka görmüşlerdir.

O eşsiz doğası gibi karadeniz insanı da için de eşşiz bir güzellik taşımakta.

Eğlenebileceğiniz ve eşsiz sohbetin olduğu karadeniz seslisohbet odamız her zaman için sizlere açık ve site genel odalarındandır.

 

Ordu internet haberini de paylaşmak istiyorum

Ordu da internet bedava oldu.

Ordu büyükşehir belediyesinin Türkiye’de en büyük ve ücretsiz olarak ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören ücretsiz internet uygulamasını başlattı.

Ücretsiz internet ağı oluşturulan altın ordu,fatsa,ünye ulubey ve perşembe ilçelerinde ücretsiz olarak internet hizmeti büyük ilgi görmüş durumda.

Ordu büyük şehir belediye başkanı :Enver Yılmaz,25 gün içinde 600.000 vatandaşın faydalandığını sınırlı kotanında olmadığını,orduda artık internetin bedava olduğunu dile getirdi.

Ordulu arkadaşlar artık internet de bedava olduğuna göre,kotalı olan arkadaşlar kota derdi olmadan seslichat sitelerine giriş yapabilirler,ordu da sunulan bu hizmet ordu halkına hayırlı olsun.

Ordu seslichat severleri sitemize davet ediyoruz ve hemşehrileri ile doyasıya muhabbet etmek için,karadeniz odamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın