kürtçe odası

Kürtçe odası

Değerli kullanıcılarımız,

Sitemiz içerisinde bir çok format da odamız olduğu gibi kürtçe odası da bulunmaktadır.

Bu odamız içerisinde kürtçe müzikler dinlenilebilmektedir.Güzel ülkemiz türkiyenin doğu ve güney doğu bölgesinin güzelliklerini bir nebzede olsa odamız içerisinde yaşatmayı amaçlamaktayız.

Seslisohbet siteleri içerisinde yabancı müzik dinlenilebilirken,neden kürtçe müzik dinlenilmesin dedik ve odamızı açtık.

Kürtçe odası nı kullanan kullanıcılarımızdan öncelikle bir ricamız bulunmaktadır.Kürtçe odamız içerisinde siyasi kürtçe yani pkk v.s gibi kardeşliği bozucu fitnecileri öven parçaları çalmamanızı sizden rica etmkteyiz ve aynı zamanda bu konular hakkında oda içerisinde konuşulmamasına dikkat etmenizi önemle rica ederiz.İllaki içini dökmek isteyen kullanıcılar olacaktır.Sertbest kürsü veya siyaset odası içerisinde konuşabilirisiniz.

Siyasi bir olgu oluşturmak isteyen kullanıcılar,sitemizden uzaklaştırılmaktadır.Bizim hiç bir siyasi amacımız olmamakla beraber,pkk gibi it sürülerine destek verenlerlede bir arada olamayız.Müslüman kürt bizim kardeşimizdir,lakin pkk gibi itlere destek çıkanlarla kardeş,arkadaş dost olamayız.Ve bizim burada arkadaşlık dostluk ortamımızı bozmalarına da izin vermeyiz.

 

Seslisohbet ile birleşen yürekler

Seslisohbet ile birleşen yürekler

O sebep den oda kullanıcı arkadaşlarımızda bu hususlara dikkat ederse ve bu tür tavırlar sergileyenleri barındırmazlarsa odamız sürekli olarak açık kalacaktır.

Bunların dışında

Bunların dışında,doğu kültürü hakkında bir çok konuşulacak konu bulunmakta.Bizlere dinleti olarak sunabileceğiniz,dili anlamasada dinleyenler,müziğin notalarında gizli anlamları anlayabildiği bir çok ortak acılara,yürek yaralarına,hasrete ve aşka dair parçaları bizlere sunabilirsiniz.

Bir yabancı müziğin notalarında insanlar birleşe biliyor ise neden kürtçe yada türkçe bir müziğin notasında birleşemesinler ki?

Bizim amacımız aynı çatı altında ki bu çatı sanal da sesli sohbet siteleri dahi olsun farklı kültürlerden ve farklı yörelerden insanların yine arkadaşlık içinde bulunabilmesini sağlamaktır.

 

Bir Cevap Yazın