Kürtçe seslisohbet

Sitemiz içerisin de sesli sohbet kürtçe odamız açılmıştır.Odamız içerisin de kürtçe konuşabilir ve kürtçe parçalar dinleyebilirsiniz!Kişiler seslisohbet içerisin de ingilizce,felemekçe ve almanca dillerini rahat bir şekilde konuşabiliyorsa,farklı diller de parçaları dinleyebiliyorlarsa,neden bizim kardeşlerimiz  kendi dillerini konuşamasınlar?

Fransa,ingiltere ve israil gibi ülkeler Türkiye’nin en azılı düşmanları iken,bunların parçalarını kürtçeye karşı çıkan kişiler rahatsız olmadan dinlemekteler ve diinletmekteler.Ben şahsen hiç görmedim,kişiler ingilizce konuşurken yasak diyen bir sesli sohbet görevlisini!

Sitemiz içerisin de,dil,ırk ayrımı yoktur,vatanını seven,insanları seven herkese kapımız açıktır.Bazı larının yaptıklarından,bir kesimi sorumlu tutamayız.Vicdani olarak kişilerin hatalarından mensup oldukları topluluğu yada ırkı sorumlu tutmak saçmalıktan öte gitmez.

Seslisohbet,sitemiz içerisin de kürtçe odamız da,kürtçe müzikleri gönlünüzce dinleyebilirsiniz.Sadece,siyasi parçalar ve siyasi konular oda içerisin de ve serbest kürsü odası dışında ki her oda da yasaktır.

sesli sohbet kürtçe

sesli sohbet kürtçe

Odamızın kuralları site genel kurallarına tabi dir.Kürtçe oda içerisin de seviyeli olarak gönlünüzce sesli sohbet yapabilirsiniz.Arkadaşlarınız ile rahat bir ortam da bulunabilirsiniz.

Site genelin de bazı sorunlar yaşanmaması için,kürtçe müzikleri bu odamız dışın da çalmamaya özen göstermenizi rica ediyoruz.

seslisohbet sitemiz,herkese açık bir sitedir,seviyeli olarak iletişim kuran herkesi sitemize bekleriz.

İyi eğlenceler.

 

 

 

Comments

Bir Cevap Yazın