Maksat makale yazmak

Maksat makale yazmak

Başlıktan da anladığınız üzere,makale yazmak istiyorum fakat ne yazacağımı bilmediğim için,böyle bir başlık atarak yazmaya başladım ve yazıma başladığım şuan aralıksız yazıyorum.Başlamak bitirmenin yarısıymış derler,bende yarıladım yolu sanırım.

Sitemiz içerisin de rahatsız olduğunuz bir konu olursa,yönetimden herhangi bir arkadaş ile çekinmeden görüşebilirsiniz.

Sizlerin sorun yaşamadan gönlünüzce eğlenmenizi istiyoruz.Bazen ister istemez bizlerin de hatası olabilir,bilmeden istemeden sizleri kırdığımız zaman olursa lütfen bu konuyu bizimle paylaşın.

Bakın buraya kadar geldik ve gerekli konular hakkında yazmaya başladım sanırım.

Bizler istemesek de, olur olmaz zamanlar da,bazı küçük sorunlar yaşamaktayız.Yaşadığımız sorunları büyütmeden çözmeye çalışmalıyız.

sesli sohbet

sesli sohbet

Herkese olabildiğince saygı ve sevgi çerçevesi içerisin de davranmaya çalışmak,karşımız da bulunan kişiye saygı ile yaklaşmak bizlerin daha samimi ortam içerisin de bulunmamızı ve insanlar içinde saygı görmemizi sağlayacaktır.

Başta görevli arkadaşlarımız herkese saygılı olmak zorunda ve seviyelerini korumak zorundalar.

Panelimiz de açılınca,güzel bir ortam içerisinde zaman geçirmeyi ümit ediyorum.

Sizlerin desteği ile sesli sohbet sitemiz daha iyi yerlere gelecek ve güzel zamanlar geçireceğiz inş.

Bizim amacımız ,güzel bir ortam oluşturmak,seviyesizliğe göz yumarak üye sayımız artması değil,seviyeli olalım az olsun öz olsun başlıca amaçlarımızdan birisi bu.

Kimsenin,kimseye saygısı olmayan ortamlar da bulunmak saygının yitirilmesine de sebep olmaktadır.

Bizler seviyemizi koruduğumuz zaman birbirimize saygılı olduğumuz takdirde,arkadaşlık bağlarımız daha çok kuvvetlenir ve tanışmalar sanal ortam dan da olsa, reel hayatta ki arkadaşlarımızdan farkımız kalmaz.

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın