Mobil sohbet uygulamaları

Bu yazımızda sizlere en çok kullanılan mobil chat uygulamalarından bazılarını tanıtacağız.

Sosyal ağlar gibi mobil uygulamalar üzerinden chat yapılmasını ve yeni arkadaşlar edinilmesini sağlayan bazı uygulamalar bulunmakta.

Tinder

Bu uygulamaların en başında gelenlerden Tinder uygulaması.Tinder Facebook hesabınız üzerinden çalışan sizi beğenenleri ve yakınlarınızda bulunan kişileri görmenizi sağlayarak.Yeni dostlar bulmanızı sağlamaktadır.Kolay kullanımı olan tinder ile size en yakın diğer kullanıcıları bularak sohbet edebiliyorsunuz.

tinder uygulaması

tinder uygulaması

Size en yakın kullanıcılarla ilk başta doğrudan sohbet etmek için uygulama en yakın kullanıcıları size listeliyor ve Facebook profillerini size sunuyor siz profilleri üzerinden beğeni atabiliyorsunuz.Beğeni attığınız kullanıcı size dönüş yaparsa chat yapmaya başlayabiliyorsunuz.

Tinder Android cihazlarda kullanılmaktadır.

MeetMe

Bir sosyal ağ uygulaması olarak hizmet vermekte Ve ücretsiz olarak bu uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

MeetMe uygulaması yine tinder’de olduğu gibi çevrenizdeki kişileri bulmanızı ve ücretsiz olarak sınırsızca bu kişilerle chat yapabilmenizi sağlamaktadır.

meetme

meetme

İstediğiniz kullanıcıya mesaj gönderebilir ve profilinizde güncellemeler yayınlayabilirsiniz.

Uygulama Türkçe dil desteği sunarak Türkiye vatandaşlarına kolay kullanım özelliğide sunmakta.

Uygulama çevrenizdeki kişiler ile kısıtlamıyor sizi Dünya’nın herhangi bir yerinden kullanıcılar ile iletişim kurmanızı sağlamakta.

 

Hot or Not

 

Bir çok ücretsiz arkadaşlık uygulaması gibi Hot or Not’da ücretsiz olarak kullanıcılarına hizmet vermekte.

Eğlence ve keyif tutkunlarının aradığı arkadaşlık uygulaması Hot or Not giderek artan kullanıcı kitlesine sahip bir uygulama.

hot or not

hot or not

Uygulama kullanıcılarına kolayca mesaj gönderebilir ve farklı kullanıcılarla hemen tanışabilirsiniz.Kullanımı ve arkadaş bulmanız diğer uygulamalara göre daha kolay ve daha hızlı.

Facebook takipçilerinin takipçileri ile kimlikleri belli olmadan iletişim kurmayada olanak sağlamakta olan uygulamada isteyen bu özelliği kullanabilmekte.

 

 

 

Bir Cevap Yazın