neşeli sohbet

   neşeli sohbet

 

Türkiye sohbet siteleri içerisinde online olarak yapabileceğiniz ,Yurt dışından katılımcıların olduğu chat siteleri,kullanıcılarına müzik,şiir v.s gibi dinletilerin sunumu dışında.

Neşeli sohbet ortamı da sunmaktadır.Özellikle seslisohbet siteleri arasında kullanıcılarına olabildiğince,sıcak bir ortam da chat yapma imkanı sunmaya çalışan site sahipleri ve yönetimi bu yönde yenilikler getirmek adına farklılıklar sunmaktalar.

Bazen insanlar sürekli,aynı ortamda her zaman aynı müzikleri dinlemekten ve aynı sohbetleri yapmaktan sıkılmaktadırlar.

Bunun bilincinde olan site yönetimi,bu yönde yenilikler getirerek,yarışmalar düzenlemekteler ve bu yarışmaları ödüllü ve güzel bir chat ortamı içerisinde yapmayı başarmaktadırlar.

seslisohbet siteler

seslisohbet siteler

 Eğlenceli ortam

Oda içerisin de diğer kullanıcılar ile chat yaparken,eğlenceli ve neşeli aktiviteler de bulunan kullanıcılar site de daha fazla vakit geçirmekteler.

Ödüllü yarışmalar düzenlenerek,üyelerin ve misafirlerin neşeli zaman geçirmesini hedefleyen yönetim,gerek yetki,gerek özel oda ve gerekse elektronik eşya gibi farklı hediyeler ile yarışmalara daha fazla katılımcı olmasını sağlamaktalardır.

Buna aslında sadece yarışma gözü ile bakmak biraz yanlış olur,asıl amaç misafirlerin internet üzerinde de son derece eğlenebileceklerini ve site içerisinde daha neşeli bir chat ortamı sunmaktır.

Çünkü neşeli olan,eğlenen insan aynı zaman da karşısında ki kişiyide neşe saçarak neşelendirebilir.

Birde üyelerini,site içerisinde tutmayı amaçlayan,en çok online olana şu hediye gibi saçma sapan bir yarışma düzenlenmektedir ki,bu bana her zaman saçma gelmiştir.

Bu insanları motive etmek için değil,kendi çıkarlarını gözetmek den başka bir şey değildir.

Diyebilirsiniz ki,diğerleri de kendi çıkarları için!Diğerleri için tam olarak bunu söyleyemeyiz.

Diğerleri zaten,üyeleri site içerisinde online olan siteler ve bu siteler üyelerine daha sıcak bir ortam sunmak için,üye yi hafta da bir yarışmaya katılmayı teşvik ederek,çoklu bir ortam da eğlenebilmeyi hedeflemektedir.

Fakat,eleştirdiğim konu ise,üyeyi sürekli olarak site de tutmayı hedefleyen,ve üyeyi motive etmek yerine zaman zaman bıktıran bir uygulamadır.

Diğer yarışma ortamında,kazanan ve kaybeden son derece eğlenirken,eleştirdiğimiz yarışma da üyelere son derece sıkıcı bir emek harcatarak yapılan yarışmalar.Tabi bu bir seçim farkı,daha fazla eleştiremeyiz.

Fakat,insanlar seslisohbet sitelerine neşelenmek,eğlenmek ve biraz da olsa dertlerinden yalnızlıkların da sıyrılmak için gelmekteler.Site yönetimi de,üyelerine bu ortamı hazırlamak zorundalar,bu ortamı sunamayan siteler,boş kalmaya mahkumdur!

Neşeli bir ortam içerisinde yapılan seslisohbet,üyeleri daha çok her fırsat da siteye girmesini sağlamaktadır.

Eğlenceli ve seviyeli bir ortam içerisinde kim bulunmak istemez ki?Ben,şahsen beni eğlendiren ve neşeli geçen bir ortam içerisinde sürekli bulunmayı isterim!

 

 

Bir Cevap Yazın