Oyun odaları

Oyun odaları

Değerli misafirlerimiz Gündelik hayatın bunaltıcı temposunundan hali ile hepimiz sıkılmaktayız.

Gün boyu iş ile uğraşmak bedenen yada zihnen bu işlerle yorulmak insan üzerinde doğal olarak strese sebep olmakda.

Ve o yorgunluk üstüne dışarı çıkıp biraz stres atmak ister insan,fakat herkes her zaman dışarı çıkamaz gerek iş dönüşü evde olmak zorunda olduğu için,gerek yorgunlukdan dolayı dışarı çıkamaz.

Sizlerin az da olsa gündelik işlerinizin stresini atmanız için oyun odalarımızda eğlenceli zaman geçirebilmeniz ve yeni yüzlerle tanışabilmeniz için oyun odalarımıza davet ediyoruz.

Sitemiz içerisinde oyun oynamak isterseniz bu odalarımızda sizler gibi gündelik hayatın bunaltıcılığından kurtulmak birazda olsa eğlenebilmek adına kullanıcılarımız bulunmakta.

Bu odalarımızda farklı formatlarda oyunlar oynanmakta.

Bu format da olan oyun odalarımızda oynanan oyunlara bir kaç örnek verecek olursak.

oyunoyna siteleri

oyunoyna

 Kelime türetmece oyunu

Kelime türetmece oyununu bilmeyenimiz yok sanırım,bu oyunda bir oyun sunucu aynı zamanda hakem olarakda nitelendirebileceğimiz bir arkadaşımız mikrofon aracılığı ile oyunu yönetmekte.Diğer oyuna katılmak isteyen kullanıcılar mikrofon sırasına geçmek için el kaldırdığı gibi hepsini el ikonuna tıklayarak sıraya geçerler.

Katılımcılar yeterli sayıda yada katılmak isteyenlerin hepsinin katılımından sonra,oyun sunucusu ilk sıradaki oyuncuya bir kelime verir ve kelime verilen oyuncu kelimenin son harfi ile bir kelime türetmek zorundadır (örnek: verilen kelime ( ekmek) bu kelimenin son harfi ile Kömür gibi türetir daha sonra sıradaki oyuncuda Kömür kelimesindeki son harf R ile Renk gibi kelimeler türeterek bir sonraki oyuncuya sıra geçer bu süre zarfından sunucu 10 a kadar sayar eğer oyuncu kelimeyi türetemezse eleniz ve elini indirir.Böylelikle son oyuncu kalasıya kadar eleme devam eder.Bu oyunda seviyeli olarak masum cezalar sonuncu oyuncuya birinci oyuncu tarafından verilir.

Yine bu kelime türetme oyununu hayvanlar yada nesneler olarakda oynayabilirsiniz.

Ayrıca yine bu odalar içerisinde bilmece soruları ile oda içerisinde geçirilen zamanı eğlenceli hale çevirebilirsiniz.

Sizlerde bizlere bildiğiniz oyunları öğretebilir ve dostlarınız ile bu odalar içerisinde oynayabilirsiniz.

Oyun odalarımız içerisinde seviyeli olarak bir çok kullanıcı ile aynı zamanda hem oyun oynayıp hemde tanışabilirsiniz.

Ve böylelikle yeni dostluklara eğlenceli bir şekilde adım atmış olabilirsiniz.

oyun oyna

oyun oyna

 Eğlenceli dostlar

Eğlenceli mizahsen yapıya sahip kullanıcılar arasında sıkılmadan gün içi stresinden yorgunluğundan uzaklaşıp neşe ve tebessüm içerisinde bulunabilirsiniz.

 Diğer odalarımızda

Sitemiz içerisinde bir çok farklı formatda odalarımız bulunmakta ve bu odalar içerisinde istediğiniz formatda olan odalarda chat yapabilirsiniz.

Diğer farklı formatda bulunan odalarımız içerisinde de eğlenceli zaman geçirebilir,müzik odalarımızda dinleti olarak sunulan müzikler eşliğinde hem sohbet edebilir hemde biraz kafanızı dinlendirebilirsiniz.

Seviyeli olarak hizmet vermeyi amaçlayan sitemiz içerisinde seviyeli ve kendini bilen dostlarımız ile tanışıp yeni arkadaşlık kurabilir ve bizlerin arasına katılıp uzun dostluklara başlayabilirsiniz.

Sitemiz seviyeyi ve sizlerin rahat bir şekilde sorunsuz,rahatsız edilmeden muhabbet edebilmeniz için ön planda tutmakta.

Ve seviyesizliğe izin verilmemektedir.

Sizlerde seviyeli bir ortam arıyorsanız bizlerin arasına katılabilirsiniz. Üstelik hiç bir ücret ödemeden bu imkanlardan kullanıcılarımız faydalanmaktadır.

Sizlere şimdiden iyi ve hoş sohbetler dileriz.

 

 

Bir Cevap Yazın