Rap odası

Rap odası

2000 li yıllarda türkiyede tırmanışa geçen rap müzik,şimdilerde bir çok yaş grubunun dinlediği müzik tarzı oldu.

Ve türkiyede rap bir çok değişime uğradı,arabesk rap adı altında da parlayan rap müziğin amatör olarak da pek çok meraklısı var.

Türkiyede rap denilince akla gelen sagopa kajmer ve ceza gibi profesyonel olarak bu müzikle uğraşan rap sananatçıları gittikçe artmakda.

sagopa ceza

sagopa ceza

Tutkunların buluştuğu oda

Ve sitemiz içerisinde rap tutkunlarının rahatca bu tarz müzikleri dinleyebilmeleri ve aynı müzik tarzına tutkun kişilerin bir arada vakit geçirebilmeleri için rap odamız siz rap tutkunlarını beklemekte.

Odamız içerisinde yerli ve yabancı eserler dinlenilmekte.

Rap odamız içerisinde kullanıcılar tutkunu oldukları müzikleri dinlerken aynı zamanda,seviyeli bir ortam içerisinde yeni arkadaşlık kurabilmekteler.

Aynı müzik dalına gönül vermiş kişilerin bulunduğu bir ortamda anlaşmak ve kaynaşmak daha kolay olmakta.

Kullanıcılar aynı zamanda kendilerinin amatör olarakda uğraştıkları bu müzik dalında yaptıkları eserleri diğer üyelerin dinlemelerini sağlayabilmekte ve bu müzik dalı hakkında fikir alışverişi yapabilmekteler.

Eğer sizinde kendi eserleriniz var ise rap odamızı ziyaret ederek,diğer kullanıcıların eserinizi dinlemesini sağlayabilirsiniz.

Odamız içerisinde sadece rap müzik dinlenebilmektedir.

Oda fonları bu müzik tarzına göre dizayn edilmiştir.Ve yine kullanıcılarımızın önerileri doğrultusunda dizaynlar yenilenmektedir.

Rap odalarında usta kalemlerden çıkmış eserleri canlı olarak kullanıcılarımız seslendirebilmektedir.

Ayrıca kendi eserlerinide,mikrofon aracılığı ile dinleti olarak sunmaktadırlar.

Bu müzik dalı ile ilgilenen ve tutkun olan misafirlerimizi bu odamıza bekliyoruz.

Bu müzik dalını bir yaşam tarzı olarak gören ve hayatının her anında tutkulu bir şekilde bu müziğe odaklanan herkesi bekleriz.

 

 

Bir Cevap Yazın