Sesli chat İçerik Hırsızlarına kapak (:

Sesli soho web sitesini kıramadığım bir arkadaşıma devir ettim hiç bir alakam kalmadı.Lakin içeriklerimizi kopyalama yani bot diye tabir edilen yazılımlar ile çekerek kendi sitelerinde yayınlayan kopya içerikçileri google’in sunmuş olduğu telif hakkı sistemi ile engellemiş olduk.

Defalarca makaleler açtık kopya içerikleri çalanlar hakkında google acımasızdır diye(:

Gerek banner,gerek bileşenler ve gerekse footer de içeriklerimizin dmca ile lisanslanmış olduğunu belirten yazılar ve logolar olmasına rağmen içerikleri çalıyorsanız sizler cidden ahmaksınız!

Bu resimlerde makalelerimizin doğruluğunu göstermektedir.

Sadece bu site değil elbette toplanda 7 siteyi google bildirdik…

İçeriklerimizi kopyalayan seslichat sitesi sahipleri yada sözde seocuyum diye geçinen seslichat panelcileri okuyorsanız şuan size kapak olsun bu (.

Boş alanı bulmuşsunuz işi bilmeyen sizlere güvenen seslichat sahiplerinin domainlerinin ceza almasına ve hatta banlanmasına sebep olacaksınız akıllı yapın işinizi akıllı!

( ayrıca belirtmek isterim dmca google cezası alan bir sitede adsense reklamları yayını varsa kısa sürede telif hakkı sebebi ile adsense tarafından domainler banlanmaktadır. )

 

Bu son makalemizdi,ilk sayfaya çıkarttıkdan sonra kasmıyordum siteyi güncel bile tutmuyordum  yine defalarca yazdım.Lakin,devrettiğim arkadaşım da ilk sayfa çalışması yapmakta ,kendi sektörü için yazılımıni bitirmek üzere sanırım kısa zaman sonra siteyi kasmaya başlar o zaman sizlerin seoculuğunuzu kopya içerik hırsızlığınızı herkes görür (: …

Resimlerde botla içerikleri çekenlere kapak olsun (:

Unutmadan yasal işlemde yaptırılılabiliyor o artık içeriği kopyalanan kişinin vicdanına kalmış (:

İçeriğiniz çalındığı zaman,çerikleriniz hakkında yasal işlem yaptırma hakkına sahipsiniz…

Hukuki süreç hakkında da makale yazmak isterdim lakin bu son makalem devrettiğim kardeşim yazarsa ki yazmasını isterim mağdur olan arkadaşlarımız bu sayede maddi yaptırımlarada gidebilirler… (.

İçerikleri çalıntılanan arkadaşlar makalelerimize göz atabilirsiniz…

Dmca lisansı

Kopya içerik google nasıl şikayet edilir

 

RevoLutioN…

seslichat kopya

seslichat kopya

 

sesli chat kopya

sesli chat kopya

 

Bir Cevap Yazın