sesli chat mesaj gönderme

sesli chat mesaj gönderme

Sesli chat panelimiz de,üyelerimizin mesaj gönderme imkanları bulunmaktadır.

Mesaj gönderen üyelerimizin mesajları anasayfamız da ve seslichat paneli içerisin de herkese görünmektedir.

Mesaj gönderdiğiniz takdir de,öncelikle mesajınız,yetkili kişiler tarafından,incelenir!Site kurallarınına ayrıkısı olmadığı kanısına varılınca,mesajınız onaylanır.

sesli chat

sesli chat

Mesaj göndermek için,hemen üye resimleri ve mesajların sırası ile geçtiği panelin üstün de sms gönder yazısını göreceksiniz.

Bu yazı bölümüne tıkladıdğınız da,size yazı bölümü açılacaktır.Buraya mesajınızı yazarak onay sürecine gönder diyerek,onaylanması için bekletilmektedir.

Onaylandık dan sonra,sizin de mesajınız seslichat sayfasında gözükecektir.

Ne tür mesajlar onaylanır;Seviyeli,anlamlı (bir anlam teşkil etmeli),güzel sözler,kısa şiirler ünlü sözler gibi mesajlarınız onaylanmaktadır.

Ne tür den onaylanmaz;

 Seviyesiz,argo,kişileri kırıcı,anlamsız,kişi yada kurumları kötüleyici,nefret söylemi,hiç bir anlam teşkil etmeyen örnek:ksjdfksl gibi mesajlar onaylanmamaktadır.

 

Sms leriniz,onay süresi geçiktiğini düşünüyorsanız yetkili arkadaşlara bildirmeniz ya da mesajınızı gönderdikten sonra bildirmeniz,bu süresi hızlandıracaktır.

Ayrıca,gündeme dair sözler ve tebrik mesajları gibi mesajları da paylaşabilisiniz.

Kısaca,kişileri kırmayan,incitmeyen,bir dine dile ırka kötü sözler olmayan sms ler onaylanmaktadır.

Eğer onaylanmamasına itirazınız olan sesli chat smsleriniz varsa bizlere bildirebilirsiniz.Yeniden değerlendirmeye alınacaktır.

 

Bir Cevap Yazın