sesli chat odaları

Değerli misafirlerimiz Dünya’nın ve ülkemizin bir çok şehrinden kişilerin tanışmasını ve güzel arkadaşlık kurmalarını sağlayan sesli chat odaları içerisinde ücretsiz olarak sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. sesli chat kullanıcıların sesli siteler içerisinde kendilerine uygun format da bulunan odalar içerisinde diğer kullanıcılar ile sohbet edebilmeleri için.Farklı olarak içerisinde odalar bulundurmaktadır. Bu odalar aynı sistem üzerinde olup,sadece isim,oda fonları ve kuralları ile farklılık göstermektedir. Bir çok farklı sebeplerden dolayı bu sitelere kişiler rağbet göstermektedir.Ve bu sebepden site içerisinden birbirinden farklı format da odalar bulunmaktadır.

sesli chat odaları ile

sesli chat odalarında

Farklı formatda odalar

Ve her odanın kendine ait formatı vardır.Kimi kullanıcılar yabancı müzik dinlemek için,kimi kullanıcılar şiir ilgilerinden,kimi kullanıcılar siyaset ile ilgilendikleri için kendilerine uygun formatda bulunan odalar içerisinde diğer kullanıcılar ile muhabbet edebilmektelerdir. Her odanın kendine has müdavimi bulunmakta oyun odaları içerisinde genelde kullanıcıların hepsi birlikte aktivitelerde bulunmakta eğlenceli oyun oynamaktalar.

arkadaşlık odaları

arkadaşlık odaları

Farklı sebepler

sohbet odaları içerisinde kullanıcılar diğer odalara oranla daha çok sohbet ağırlıklı bulunmaktalar.Diğer odalarda hem muhabbet hem müzik dinlenebilirken,bu odalarda sesli olarak muhabbet edilmektedir. Ve her odanın bahsettiğimiz gibi kendine özel kuralları vardır.

Özel odalar

Bunlara istinaden site genel odaları haricinde birde kullanıcıların kendileri için açılmasını talep ettikleri ve kendileri için tahsis edilen özel odalar bulunmaktadır. Bu odaları oda sahibi,istediği fonda düzenleyebilmektedir ve site kurallarına aykırı olmayacak şekilde odası için kurallar uygulayabiliyorlar.

seslichat özel oda

seslichat özel oda

Özel odalar belli bir ücret karşılığında site sahibi tarafından kullanıcı için açılmaktadır.Fakat yine bazı site sahipleri kullanıcının belirli bir arkadaş kitlesi var ise ve bu arkadaşlarını siteye davet ediyorsa site sahibi ücretsiz olarakda o kullanıcı için özel oda açmaktadır. Bunu yapmasındaki sebep sitenin user sayısını arttırmaktır. Seslichat odaları temel olarak her site de aynı özellikleri taşımaktadır,kullanıcıları yine kameralı ve görüntülü olarak birbirleri ile göreşebilmektedirler.

Bir Cevap Yazın