sesli chat reklam amaçlı gelen kişiler

 Sesli chat reklam amaçlı gelen kişiler!

Sitemiz içerisin de,reklam içeren nickler ve reklam yapmak yasaktır.

seslisoho.com hiç bir seslichat sitesine reklam atmamaktadır!Ve kendi başlarına başka sitelere seslisoho nun reklamı atan kişiler,kurallarımız da geçtiği gibi tıpkı başka siteler den gelerek odalarımız içerisine reklam atanlar gibi sitemiz den süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

Sitemize,reklam amaçlı gelen kişiler,sözde kendilerince site sahibine yaranmak adına ve benzeri düşünceleri taşıyan kişiler bu tarz da hareketlerde bulunmaktalar.

Başkalarının emeklerine saygısı olmayan bu kişiler,sitemiz içerisin de reklam amaçlı herhangi içerik yada söz de bulundukları takdir de süresiz olarak banlanmaktalardır.

seslisoho lisans uyarısı

seslisoho lisans uyarısı

Genel de bu tarz hareket te bulunan kişiler,site sahiplerinin bilgisi doğrultusun da yapmaktalar,hatta şöyle bir tabir de kullanmaktalar, ( Ben reklama çıkıyorum ) sanki babasının çiftliğine reklam atıyor.

Çok marifetmiş gibi sesli chat reklama çıkıyorum,reklam dan geldim gibi böbürlenerek sanki iyi bir halt etmiş gibi ( insan olan için iyi bir şey değil!) arkadaşlarına bildirmeleri ve site sahibinden bir aferim bekler edası ile acaba ne zaman bana aferin diyerek beklemeleri kişiliklerinin ne denli bozuk bir yapıya sahip olduğunu göstermektedir.

Bu kişiler hırsızlara kızarlar hatta nefret güderler,fakat nedense kendi yaptıkları hırsızlık derecesine varan başkalarının emekleri üzerinden prim yapmaya çalışan bu kişiliksiz kişiler kendilerine kızmazlar.

Fakat,açıkca bunlar da hırsızdırlar,hem de fiyonklu hırsız!

İnsanlar,bir yerlere varmak istiyorlarsa önce onu dürüst yollardan hak etmeye çalışmalılardır.

sesli chat reklam yapmak için başkalarının sitelerine gelerek reklam atan şahsiyetsiz kişilerdir.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın