Sesli chat sitesi açmak istiyorum

Seslichat sitesi açmak çok kolay isteyen herkes sesli chat sitesi açabilir,ortalama olarak 10+1 odası olan seslisohbet sitesi aylık 100 ile 150 lira bir ücret ile açılmakta.

Herkes sesli chat sitesi sahibi olabilir ve arkadaşlarını kendi sitesinde ortak sohbete davet edebilir.

Geniş bir çevreniz var ise yada sitenizi sesli chat seo yapabilirseniz veya yaptırabilirseniz açmanızı tavsiye ediyorum.Çünkü sitenizi tanıtmadığınız için yada sesli sohbetci arkadaşlarınız olmadığı için user konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Reklam ile de sitenize user çekebilirisiniz.Biraz maliyetli olsada sitenizin tanıtımı için iyi bir yoldur reklam vermek,reklam vererek sitenize user az sayıda gelse bile google üzerinde reklamlarınızı gören kişiler sitenizden haberdar olmuş olacaktır.

sesli chat sitesi

sesli chat sitesi

Alan adı

Sesli chat sitesi açmak için kendinize akılda kalıcı bir alan adı bulmanızı tavsiye ediyorum,akılda kalıcı alan adları daima iyidir.Sitenize tesadüf eseri gelen bir kişi daha sonra sitenizi anımsamada zorluk çekmeyecektir.

 

Panel seçimi

 

Panel seçiminde önerebileceğim Türkiye panel bulunmakta kısa süreliğine türkiye panel ile çalıştık ve gerçekten kendisi işin ehlive iyimser bir kişi.

Bunun dışında öncelikle zamanınız varsa panelcilerin hizmet verdiği siteleri dolaşmanız ve artılarını eksilerini görerek ona göre panelci seçiminizi yapmanızı tavsiye ederim.

 

Sesli sohbet sitesi açmak için acele etmemeniz ve yukarıda bahsettiğim konuları çözdükden sonra açmanız sizler için daha iyi olacaktır.

 

sesli sohbet sitesi açmak istiyorum

 

Bir Cevap Yazın