Sesli chat

 Sesli chat

Sesli chat siteleri,chat sistemlerine yenilik getiren kameralı ve sesli olarak üyelerine chat yapma imkanı sunan,php tabanlı sistemlerdir.

Bu tarz arkadaşlık sitelerinde kullanıcılar ücretsiz olarak birbirleri ile sınırsız konuşabilmekte.Aynı zamanda görüntülü chat hizmeti de sunarak,kullanıcıların bir arada birbirleri ile görüntü olarak da muhabbet etmeleriini ve birbirlerini daha yakından tanımalarına olanak sağlamaktadır.

sesli chat

sesli chat

Günümüzde,bu siteler bir çok arkadaşlık sitesine kıyasla,kullanıcıya rahat,sıkılmadan ve ücret ödemeden seviyeli bir ortamda tanışma fırsatı sunarak,geniş bir kiteleye hizmet vermekteler.

Öyle ki çoğu zaman ve çoğu kullanıcı gününün bir çoğunu bu siteler içerisinde geçirmekteler.Bu siteler içerisinde üyelerden hiç bir şekilde ücret talep edilmemektedir.

Fakat site sahipleri gerek site masraflarını karşılamak ve biraz da para kazanmak için,görevli diye tabir edilen site içerisinde userlerden farklı bir çok yetkiye sahip olan yetkiyi,kimi zaman ücretli yazmaktalar.

Tabi,bunu talep eden kullanıcı,görevli oldukdan sonra,site içerisinde bir çok yetkiye sahip olmakla beraber,özellikle ücretli yetki almanın başlıca sebeplerinden biri,özel mesaj yazabilme yetkisine sahip olmak.

 Peki özel mesaj yetkisine sahip olmak.

Özel mesaj yetkisine sahip olduğunuz zaman,site içerisinde herhangi birisi ile özel mesajdan konuşabilmektesiniz ve bu konuşma anlık olarak yapılmaktadır.Tıpkı panelde sohbet ettiğiniz gibi özel mesaj penceresinde de yapabilmektesiniz.

Özel mesaj hakkına sahip olmak isteyenlerin %99 u kız arkadaşı ( ki genelde erkekler ücretli görev almaktalar,çünkü bayanlara ücretli görev yerine ücretsiz görev yazılmakta) ile görüşmek yada bir sevgili edinmek adına,site içerisinde tanışmak için bu özel mesaj yetkisine sahip olmaktadırlar.

seslichat

Kimleride,site içerisinde flaş kullanmak adına bu ücretli görevleri almakta,fakat bu nadiren olan bir şey.

Genel olarak,sizin bir özel talebiniz olmadığı sürece,yetki yada özel oda gibi istekleriniz olmadığı sürece bu sitelerin üyelerine sunduğu kameralı chat hizmetinden tamamen ücretsiz olarak faydalanmaktasınız.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın