Sesli site giriş

 Sesli site giriş

Bir çok kullanıcısı bulunan seslisohbet sitelerine,bir arkadaşının tavsiyesi yada bir reklam v.s gibi tanıtımlar ile ilk defa girmek isteyen kullanıcıların sıklıkla karşılaştıkları odaları görememeyani siteye tam olarak girememe sorunu bir den farklı sorundan kaynaklanmaktadır.

 

 Başlıca sorunlar

En başta gelen sorunlardan,activex yüklemesini gerçekleştiremedikleri yada tam olarak yüklenmemesidir.

Activex eklentisini kurmak için,girmek istediğiniz sitenin anasayfasında yada siteye girş yaptıkdan sonra eklenti yüklenmesi ile ilgili bir bilgi çubuğu göreceksiniz.

eklentiyi yükle seçeneği ile eklentiyi yükleyerek otomatik giriş yapmanız gerekmektedir.Eğer otomatik giriş olmazsa ve eklentinin tam olarak yüklendiğinden eminseniz sayfanızı yenileyerek tekrar giriş yapınız.

Bazı güvenlik duvarları ve antivirüs programları da eklentileri engellemektedir.

Eğer eklenti yükleme işleminiz yarıda kesiliyor ise,güvenlik duvarı ve anti virüs programınızı kısa süreliğine kapatmanız gerekmektedir.

 Sürümden kaynaklı sorun

Bir başka sebep ise explorer sürümünden kaynaklı olmaktadır.En çokda bu sürüm hatasını xp kullanıcıları yaşamaktadır.xp ye artık tıpkı vistaya olduğu gibi destek kalmış durumdadır.Ve sürekli gelişen sistemlere göre kendini yeileyen web siteleri gelişen teknolojiye uyarlı kodlamalar ile yenilenmektedir.

Bu yenilenme eskiyen teknolojide zaman zaman hata vermektedir.

Eğer xp kullanıcısı iseniz,explorer sürüm yükseltmeyi denemelisiniz.

Büyük olasılıkla bu sorununuzu çözecektir.

Eğer yinede farklı bir hata alıyor iseniz,site yönetimi ile irtbata geçmeniz faydalı olacaktır.

Kimi zamanda kullanıcı hatasından değil,site hatasında da girilmemektedir.Sesli sohbet sitelerine girişte bazende server yada eksik yapılandır sonucu eklenti tam olarak çalışmamaktadır.

Ve bunun gibi benzeri bir çok sorun ile karşılaşılabilinmektedir.

Kısaca genel olarak karşılaşılan sorunları belirtmek istedim.

 

sesli site

sesli site

Sorunlarınıza çözüm aramanıza ve emek harcamanıza değecek bir ortam içinde bulunabilirsiniz.

Seviyeli olarak bir çok kullanıcı ile tanışma fırsatı yakalamak için,biraz emek harcansa bir şey olmaz sanırım (:

seslisohbet siteleri gün geçtikçe artmakda ve siz değerli kullanıcılarına en iyi hizmeti verebilmek adına,sürekli güncellenen yenilenen panelleri ile hizmet vermeyi amaçlamaktalar.

 

 

Bir Cevap Yazın