sesli site seviye

Seviyeli

sesli site seviye

Kullanıcılara memnun kalacakları seviyeli ortam sunmak için çeşitli kurallar uygulanmakta ve bu kurallar doğrultusunda site genelinde yetkili arkadaşlar olumsuz durumlara müdahale etmektedirler.

Sizlerin rahatsız edilmeden eğlenceniz kesilmeden bulunabileceğiniz bir ortam sunmak adına bu kurallar uygulanmaktadır.

Oda lar içerisinde argo konuşmalar,kişileri rencide edecek davranışlar yasaklanmıştır.

Seviyesizce konuşmalardan uzak kendini bilen kaliteli kullanıcıların sitemiz içerisinde bulunmasını ve kendini bilmeyen insanlara değer vermeyen kişilerinde aramızda bulunmaması için gerekli uygulamalar yapılmaktadır.

Kişileri rahatsız edici hareketlerde bulunan kullanıcılar uyarılmaktadır ve gerek görüldüğü takdirde siteden süreli yada süresiz olmak üzere uzaklaştırılmaktadır.

Burada sitemiz içerisinde bulunan kullanıcılar sanal olarak görülmemektedir aksine bu iletişim aracı sitemiz aracılığı ile insana insan olduğu için değer veren arkadaş ve dostlar ile muhabbet etme ve real dostlardan farksız olarak bir dostluk olmaktadır.

Binlerce seviyesiz ve ahlaksız kullanıcı olacağına seviyeli ve dürüst kendini bilen on dostumuz arkadaşımız olsun bize yeter.

Burada çok kullanıcı ile dolsun sitemiz diye bir amaç güdülmemektedir.

Sadece seviyeli kişiler ile bir arada olmak ve onlarla eğlence hoş vakitler geçirmek ve gündelik hayatın stresin den uzaklaşmak amacımız.Dostluk ve arkadaşlık

Aynı zamanda sizlerin olabildiğince seviyeli kişiler ile aynı ortamı paylaşmanızı sağlamaktır.

sesli sitemiz içerisinde gönül rahatlığı ile dostlarınızı davet ederek seviyeli bir ortamda buluşabilirsiniz.

islami sesli sohbet

İyi eğlenceler dileriz

Comments

Bir Cevap Yazın