sesli sohbet ban kaldırma

sesli sohbet ban kaldırma

 

Web üzerinde bir çok seslisohbet ban kaldırma adı altında program yada bilgi paylaşımı yapılmaktadır.

sesli sohbet de ban yediği zaman bir kullanıcı,kesinlikle bu tür paylaşımlara rağbet etmemeli.

Kısaca seslisohbet üzerinde ban hakkında bilgi vermek gerekirse

Kullanıcı admin tarafından ban yediği zaman,site üzerinde çalışan kullanıcının da girişte indirmiş olduğu eklenti üzerinde herkesin anlayacağı dilden ban bilgileri çalışmakta,ban yemiş kullanıcı siteye girdiği zaman gerek mac adresi gerek hd kaydı ile eklenti crypto edilmiş veriyi okuyor.

Bu eklenti üzerinde sizin bilgisayarınız ilgili bilgileri gerek mac changer ler ile ve gerekse diğer yazılımlar ile değiştirmeye kalksanızda eklentiyi geçemiyorsunuz.

Eklentiyi geçebilmeniz için,ya ana yazılım üzerinde kendi kodlarınızı enjekte edeceksiniz,yada banlanan site’yi hackleyip,site üzerinde down edilen eklentiyi kendi belirlediğiniz site üzerinden bypass edilmiş eklentinizin indirilmesini sağlayarak yapabilirsiniz.

Bazen bir kişi banlandığı zaman bir süre sonra banlanan siteye girebilir,bunu farklı yollardan misal artı bir hdd vardır ve modemi resetleyip hd yi değiştirip girebilir ki buda bir kaç denemeden sonra yemeyecektir.Çünkü kaç tane hd niz olacakki (:

Ghost ile deneseniz bile yine sistem sizi yakalayacaktır.Ghost da bir format işlemi gibi bir şey pc ye ilk format attığınız zaman ghost u yüklersiniz ve doğrudan format atmak yerine ghost ile pc yi ilk format attığınız zaman ki duruma getirebilirsiniz.Buda işe yaramamaktadır.

ve bu yöntem bize eklentinin hd üzerindeki bilgileri okduğunu göstermektedir.

Çünkü hd ghost da kullansanız ilk çıktıyı vermekte ve eklenti doğrudan hd bilgilerini kendi datasında kayıt etmekde,ve crypto edilmiş veriyi yine kaçıramıyorsunuz…

Yani boşu boşuna kendinizi lamerlere yem etmeyin,ve ya format yada site sahibine ulaşarak sorunu çözünüz.

Düşünsenize seslisohbet sitelerinde böyle bir açık bulan kişi sizce bedava yaparmı bu işi,çoktan zengin olmuştu (:

 

Bir Cevap Yazın