sesli sohbet blogcular

Bazı kendilerini uyanık sanan kaplumbağalar,sesli sohbet sitelerine blog çıkma tabir edilen,makale yazmaktalar.

Akıllarınca amaçları,blog çıktıkları sesli sohbet sitesinin,google veya diğer arama motorlarında site ismi ile aranması sonuçunda o seslisohbet sitesinin altında kendi sitelerinin de çıkması.

Eğer,siteleri sağlamsa elbet de,arama motoru sonuçlarında,blog çıkılan sitenin altında olabilmektedir.

sesli sohbet blog

sesli sohbet blog

Lakin,Bu kaplumbağalar,hiç düşünmüyorlar ki,nofollow da olsa,dofollow da olsa çıkılan linkler sözde emeğini çalmayı amaçladıkları siteye fayda sağlamaktadır.

Şahsen seslisohbet siteleri olabildiğince blog çıksınlar bize,kendi sayfalarından çıktıkları her blog benim haneme artı olarak yazılacaktır.

Sitemin adı ile arama sonuçlarında,kendi sitemden tanıtım yazısı olarak çıkacağım paravan sayfalar elbet de,bunların çıktıkları blogların önünde olacaktır.Ve böylelikle çıktıkları bloglar hiç bir halta yaramayacaktır.

Şimdi diyeceksiniz ki,ben bi blog çıkayım da,sen gör durmadan sana blog çıkacağım spama düşüreceğim (:

Webmaster tools denen bir şey var blogcu arkadaşlar bilmiyorlar sanırım.Onu kullanmasını bilen,her webmaster spam bağlantıların red edileceğini bilmektedir.Gerçi sesli sohbet blogcular google den zeki insanlar (: ironi

Kısaca arkadaşlar,eğer size blog atılmış ise,bu sizin kazancınıza olacaktır.Sesli sohbet sitenizin alan adı aramaların da google sayfasında alt da görünüyor ise,paravan sayfa oluşturarak siteniz den,makale çıkışı yapmanız,bunların önüne geçmenizi sağlayacaktır.

 

Bir Cevap Yazın