sesli sohbet duyuru

EsselamuAleykum,

Makaleyi yazmamız daki sebep, google üzerinden sitemize gelerek  seslisohbet panelimize giriş yapan arkadaşlarımız oluyor ve biz orada olmuyoruz yada pc de meşgul oluyoruz.Bu sebep den bizleri anlayışla karşılamanızı bekliyoruz.Bir kaç gün daha,seslisohbet sitemiz de olmayabiliriz.

Seslisoho.com yeni domain olmasına rağmen istediğimiz bazı kelimeler de ilk sayfa da,kısa süre de çıkartmak için açıkcası biraz abandık domaine.

seslisohbet sitesi

seslisohbet sitesi

Bu google de sesli sohbet siteleri için de çıkarttığımız 2. domain.1 domain kendimize ait değildi.Bundan sonra alt domainlerimizi çıkartacağız.

Şuan için,domain biraz eskisin diye,bazı çalışmaları kestik.Bir süre sonra yine çalışmalara başlayacağız.

Biz seslisohbet hastası değiliz,sadece inat olduğu için ve bize göre bu bir KISAS dır diyoruz!

Ve madem sesli sohbet sektörüne girdik,hakkı ile yapmaya çalışacağız artık.

Panelcimiz çok iyi birisi,sağolsun gece gündüz  her istediğimize yok demeden,hemen hallediyorum kardeşim diyerek isteklerimizi yaptı ve yapıyor sağolsun.

Sizlere elimiz den geldiğince güzel bir ortam sunmaya çalışıyoruz.Şuan için site de pek fazla duramıyoruz fakat,en kısa süre de sürekli olarak site de durmaya çalışacağız.

Seo çalışmalarımızın,alt yapısını tamamlamak üzereyiz ve alt yapı çalışmalarımız da bitince sürekli site de olmaya gayret edeceğiz.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın