sesli sohbet seo

sesli sohbet seo

Değerli ziyaretçimiz.

Bilindiği üzere,google ve diğer arama motorlarında,siteniz ile alakalı anahtar kelimelerinizde ilk sıralara yükselmeniz size istediğiniz kitleye ulaşmanızı sağlamaktadır.

sesli sohbet seo

sesli sohbet seo

Seo

Seo ( search engine optimization) Yani arama motoru optimizasyonu teknikleri web sitesini arama motorunda birinci sayfa ve ilk üç sıraya çıkartmak için uygulanan tekniklerdir.

İlk üç sıra yazdım,çünkü arama motorundan gelen ziyaretçiler aradıkları içerikle alakalı olarak %83 oranla ilk üç sırada bulunan sitelere giriş yapmaktalardır.

Seo teknikleri aslında geniş bir yelpazeye yayılmaktadır.

Genel olarak,İki grup olarak nitelendirilen,iç odaklı seo ve dış odaklı seo olarak çalışmalar ele alınmaktadır.

İç odaklı seo kendi içinde farklı tekniklere bölündüğü gibi,dış odaklı seo da kendi içinde farklı tekniklere bölünmektedir.

Her site için yapılan sesli chat seo çalışması farklılık gösterir.

 İş vermek istediğiniz kişilere dikkat edin.

Ve şu zaman da seo uzmanı diye kendini tanıtarak,odaklandığı kelimenin örnek verecek olursak,sesli sohbet seo odaklı bir firma yada şahıs daha henüz sesli sohbet kelimesinde ilk sayfaya çıkmamaktadır.

Yada ilk sayfa refanslı çalışmaları bulunmamaktadır.

seslisohbet seo

seslisohbet seo

 Kurumsal yada referanslı olmasına dikkat etmelisiniz.

Bu nedenle,seslisohbet seo yaptırmayı düşünüyor iseniz,kurumsal yada ilk sayfa referanslı olan şahıslarla çalışmanız sizin faydanıza olacaktır.

Çünkü şöyle bir durum var,sesli sohbet seo yaptığını iddaa eden kişiler,web master forumlarında yayınlanan,ücretsiz backlink ,ücretsiz tanıtım yazısı gibi konuları takip ederek,buralarda yayınlanan sitelere sizlerin linklerini eklemekteler ve belli bir zaman sonra o linkler kaldırıldığı zaman yada çok fazla link eklendiği zaman sitenize fayda yerine zarar getirmektedir.

Özellikle eklenip ve daha sonra kaldırılan linkler (link removed) spama düşmenize yada en az zarar ile sitenizinin eski konumunu kaybetmesine sebep olmaktadır.

 Kendi Referanslarım bulunmaktadır

Yabancı ve yerli bir çok web sitelerine ilk sayfa çalışması yapmış olmamla beraber,kurumsal web siteleri için de ilk sayfa çalışmalarım bulunmaktadır.

Google aramalarında ülke odaklı birinci sırada ve global olarak yine google aramalarında anahtar kelimelerinde bir ve ikinci sırada bulunan referans olarak verebileceğim web siteleri bulunmakta.

Ve ayrıca,Yine yabancı içerikli olarak içerik kelime bazlı ilk sayfa ve birinci,ikinci üçüncü sıralarda bulunan referans gösterebileceğim web siteleri bulunmaktadır.

Ve seslisoho domaini inş yakında seslisohbet siteleri arasında,ilk sıralara çıkartacağım,isterseniz ilk sayfaya çıktıkdan sonra bana ulaşabilir ve dilerseniz,sitenizin istediğiniz kelimede garantili ve referanslı olarak çıkmasını gerçekleştirebiliriz.

Referanslarımızı öğrenmek istiyor iseniz,Konu altından yada mail atarak (banner resmimizde bulunmaktadır) Bana ulaşabilirsiniz.

 

Comments

  1. kişisel web sitem için bazı kelimelerde çalışmak isterim senle
    yorumda yazdıqım mail adresimden bana referanslarını atarsan bazı kelimeler için seo yapılmıştı diqerleri içinde senle çalışırız fiyatda uyqun olursa

    1. Geri bildiriminiz için teşekkür ederim.Size anlattığım gibi,içerikleriniz çok güzel,sadece yanlış yol izlenilmiş ve üç günde o kelimeler de bu denli hızlı yükselmeniz içeriklerinizin güzel olmasın dan kaynaklı ve farklı bir çalışma yapılması gerekli idi.

    1. Yaşar bey öncelikle linkinizi maalesef sildim.
      Sorunuza gelince doğrudan ve kısa sürede ziyaretçi kazanmak istiyorsanız.Web sitenizin reklamını vermelisiniz ve gerek doğrudan web sitelerine veya google adsense yada farklı reklam hizmeti sunan firmalar aracılığı ile reklam vermeniz kısa sürede ve hızlı olarak ziyaretçi kazanmanızı sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın