sesli sohbet sevgili

sesli sohbet sevgili

Kullanıcılarının büyük çoğunluğunun sesli sohbet sitelere rağbet etmesine etken bir sevgili bulmak olduğunu sanırım bilmeyenimiz yok.

Gerek bazı imkanların kısıtlılığı,gerekse kişilerin tercihinden kaynaklanan sesli sohbet sitelerinde sevgili bulma umudu ile bu sitelerde arayış içinde bulunan kullanıcılar,kimi zaman aradıkları aşkı bulmaktalar,kimi zamanda bulamamaktalar.

sesli sohbet sevgili

sesli sohbet sevgili

Ya da bulsalarda internet ortamı ile reel hayat arasında ki farklar,iş sevgili boyutuna gelince iki kişi arasında sorunların oluşmasına sebep olmakta.

Buna başlıca sebep,kişiler karşısında ki kişiyi yeterince tanımadan,bir ilişkiye başlamaları yada birbirlerini yanlış tanımaları başlıca sebeplerinden.

İnsanlar elbet sevgili olur.Fakat bu sevgili olma biraz daha seçiciliği ön plana çıkartmayı gerektirir.Önce karşında ki kişiyi arkadaş olarak tanımalı insan.Çünkü arkadaş olarak bir süre görüşmelerden sonra kişi daha sağlıklı kararlar verebilir ve böylelikle ileride üzülme olasılığı daha aza indirgenebilir.

sesli sohbet sevgilim

sesli sohbet sevgilim

Fakat,seslisohbet sitelerinde sanırım herkesin dikkatini çekmiştir.Hani bir tabir varya,dün bir bugün iki,dakka bir gol bir ,nedense bu tabir tamda bu sitelerde daha yeni tanışmalarına rağmen bir anda sevgili olan insanları andırıyor.

Bu da karışık bir durum bence,sanırım bu da kişilerin artık olsunda ne olursa olsun gibi bir düşünce hakim aldığından kaynaklanıyor olabilir.

İnsanlar bu siteler aracılığı ile sevgili ve aradığı aşkı bulabilmekteler.Hatta beraber bir ömür geçirmek adına evlenmekteler ve bildiğim bu şekilde yanılmıyorsam 20 ye yakın tanıdığım var.

Ve gayet de mutlular,sizde aradığınız aşkı sevgiliyi,bu siteler aracılığı ile bulabilirsiniz.Hatta ileriye dönük beraber ciddi adımlar atabilirsiniz,neden olmasın ki.

Sonuçda,bu sitelerde bir iletişim aracı,kişileri birbirleri ile kaynaştıran ve tanımalarını sağlayan bir ortamları var.Ve kullanıcıları bu gerçek kişiler ile sohbet ederek zaman geçirmekteler.

Diğer arkadaşlık sitelerine kıyasla,daha güvenilir olarak hizmet vermekteler.Elbet de internet ortamı ne kadar güvenli diyebilirsiniz.Fakat,gerisi size kalmış akıllı davranarak,kişileri daha iyi tanıyıp,aradığınız aşka başlamak sizin elinizde.

Herşeyi devlet den beklememek lazım değilmi?

Bu makalemizde burada bitti…

 

 

Bir Cevap Yazın