sesli sohbet sitesi açmak istiyorum

seslisohbet sitesi açmak,bir başka format da bulunan web sitesi açmak dan daha hızlı ve kolay.

Seslisohbet sitesi açmak için yapmanız gereken karar vermek ,bir alan adı sahibi olmak ve düzgün bir panelci bulmak daha sonrasında 1 saat gibi bir sürede siteniz kullanıma hazır halde size teslim ediliyor.

Seslichat sitesi alan adlarında genelde se-sli kelimesi bulunmakta,bunun iki sebebi var tabi bana göre,birincisi seo için alan adınızda hedeflediğiniz kelime ve site içeriğiniz ile alakalı kelime olursa artı puan olmaktadır.

sesli sohbet sitesi açmak istiyorum

sesli sohbet sitesi açmak istiyorum

Bir diğeride tıpkı Php de olduğu gibi ilk php yazılımı öğrenmeye başlayan herkes ekrana genelde  Merhaba Dünya Yazısını basar,bu wordpress içinde geçerli o da ilk blog yazısı için Merhaba Dünya başlığını kullanır.Tıpkı bunlar gibi sesli sohbet de,sesli olacak illa içinde (:

Sesli olmazsa alan adında google ve diğer arama motorlarında yükselmezmi?Elbet de yükselir 1. sıraya da gelir o yapılan seo çalışmalarına bağlı bir şey.

 Sesli sohbet sitesini açtım lakin userim yok ne yapmalıyım?

 

Seslisohbet sitenizi açtıkdan sonra iki çalışma ile user kazanırsınız

1.si sesli sohbet seo çalışması yapmanız gerekmekte ki,google ve diğer arama motorlarında site geneli olarak üst sıralara yükselmek için bu gerekli bir çalışmadır.

sesli sohbet seo

sesli sohbet seo

2.si Google reklam vermeniz yada aynı veya benzer içerikli sitelere reklam vermek ki seo çalışmasının getirisini almak biraz zaman alacağı için ilk etapda size en hızlı olarak reklam ile user çekmenizi tavsiye ederim.

Hem yapılan seo çalışmalarına verdiğiniz reklamlarında faydası bir hayli çok olacaktır.

Birazda sabırlı olursanız ve saçma sapan sesli sohbet seo çalışmalarına girişmezseniz getirisini zaman içerisinde görürsünüz.

 

Bir Cevap Yazın