sesli sohbet sitesi

sesli sohbet sitesi

www.seslisoho.com 2015 yılında üyelerine internet üzerinden birbirleri ile tanışarak,arkadaş olmalarını ve aynı zaman da samimi bir ortam içerisin de kameralı sohbet,görüntülü sohbet yanısıra seslisohbet yapma imkanı sunan arkadaşlık sitesidir!

sesli sohbet

sesli sohbet

Ücretsiz olarak üyelerine sunduğu imkanlar ile sesli sohbet siteleri diğer arkadaşlık sitelerinden ayıran özellikleridir.

Kısaca bu özelliklere değinecek olursak; sesli sohbet siteleri,kullanıcılarına farklı formatları içeren bir çok seslisohbet odası ile hizmet vermektedir.

Bu hizmetleri başlıca sıralayacak olursak:

Sesli sohbet;Kişilerin seslisohbet odaları içerisin de birbirleri ile sesli olarak görüşebilmelerini sağlamaktadır.

Kameralı chat ; Üyelerin,sohbet odaları içerisin de,görüntülü olarak görüşmelerini sağlamaktadır.

Ve ayrıca diğer ardakadaşlık siteleri gibi,seslichat sitelerinde de yazımsal olarak da chat yapılabilmektedir.

Aynı anda hem yazımsal hem görüntülü ve sesli olarak arkadaşlarınız ile görüşebilmektesiniz!

 Her şehirden katılımcı bulunmakta!

Dünya’dan ve Türkiye’den farklı şehirlerden katılımcısı olan seslisohbet siteleri içerisin de kişiler aradıkları arkadaşlığı bulabilmekteler!

Ve samimi bir arkadaşlık için ilk adımı bu siteler aracılığı ile yapmaktalar.Kullanıcılar,sunulan ortam içerisin de seviyeli olarak kişiler ile sohbet etmenin yanı sıra,eğlenceli zaman da geçirebilmekteler.

Çeşitli yarışmaların düzenlendiği odalar içerisin de neşeli bir hal alan yarışmalar yapılmakta.

sesli sohbet

seslisohbet

Ayrıca,kişilerin düşüncelerini rahatca paylaşabileceği,serbest kürsü odaları,siyaset odaları gibi düşüncelerin paylaşıldığı odalar da bulunmakta.

Müzik tutkusu olan üyeler,müzik odaların da,türkçe mp3,slow,damar,türkü odaları gibi odalar içerisin de gönüllerince müzikler dinlemekteler ve dinleti olarak sunmaktalar.

Bu imkanları içeren siteler arasında giderek yükselmekte olan ve 2015 yılında hizmet vermeye başlayan seslisohbet sitemiz de,sizlerde gönlünüzce eğlenebilir ve aradığınız arkadaşlığı bulabilirsiniz.

Odalar içerisin de geçirdiğiniz zamanlar da,yeni arkadaşlıklar kurmak ve hoş muhabbet etmek,gündelik hayatın stresinden sizleri uzaklaştıracaktır.

 Stresli geçen günün ardından!

Sıkıcı bir günün yorgunluğunu ve iş hayatın stresini sitemiz aracılığı ile atabilirsiniz.Eviniz de yada işyeriniz de bilgisayarınızın karşısın da konuklarımız ile oda içerisin de doyasıya sohbet edebilirsiniz.

Farklı ve renkli kişiliklere sahip konuklarımız ile tanışma fırsatını yakalamak için,sitemizin chat panelini ziyaret ederek,dilerseniz misafir girişinden kayıt olmadan yada kayıtlı kullanıcı girişinde 30 saniye gibi bir sürede üye olarak girişi yapabilirsiniz.

Misafir olarak sitemize giriş yapan konuklarımız,sitemiz üyeleri tarafından kayıt edilmemiş,ve site kurallarına uygun olan istedikleri rumuzları kullanabilmektedir.

Kayıtlı kullanıcı olarak sisteme giriş yaparsanız,üyelerin kullanımına sunulmuş farklı özellikleride kullanabilirsiniz.

Fakat sitemiz içerisin de ister kayıtlı,ister kayıtsız konuklarımız olsun sesli sohbet imkanın dan kısıtlama olmaksızın faydalanabilmektedirler.

Bizlerin arasına katılarak,yeni arkadaşlıklara dostluklara merhaba diyebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın