sesli sohbet üniversite

Değerli misafirlerimiz,

sizlere sesli sohbet odalarımız dan üniversite odamız hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Seslisohbet siteleri içerisin de üniversiteli arkadaşlarımız da bulunmakta ve onlara hitap eden bir oda açmaya karar verdik.

Odamız site kullanıcılarının hepsine açık bir odadır.

Odamız içerisinde,üniversiteli arkadaşlarımızın birbileri ile tanışarak arkadaşlık kurmalarını sağlamak amaçlı daha sonraları güncellenecek oda kuralları olacak,şuan için odamızın kuralları site genel kurallarını içermekte ve ayrı bir oda kuralı bulunmamakta.

Bu odamız için,yetkili olmak isteyen arkadaşlar bizlere bildirebilirler.

üniversite sesli sohbet

üniversite sesli sohbet

Üniversiteli gençliğe hitap eden odamız içerisin de,genç beyinlerin birbirleri ile düşüncelerini seviyeli olarak tartışabileceği sesli sohbet odamız da fikir alışverişi yapabilecekleri online olarak konuşabilecekleri bir ortam kurma amacındayız.

Yine odamız içerisin de,diledikleri tarzda müzik dinleyebilecek,fakat siyaset yada kırıcı tartışmaya,din, dil ırk tartışmaları olmamasını rica ediyoruz.

Dileyen,rock müzik,arabesk ,rap ve benzeri tarz da müzik dinleyebilir ve dinleti olarak sunabilir.

Türkiye’den ve Dünya’nın herhangi bir ülkesinde okuyan üniversiteli arkadaşınız ile ücretsiz olarak sesli sohbet içerisin de görüşebilirsiniz.Arkadaşlarınızı sitemize davet ederek kameralı ve görüntülü sesli chat yapabilirsiniz.

Özlem duyduğunuz arkadaşlarınız ile yada okul sebebi ile ayrı düştüğünüz bir zamanlar aynı sırayı paylaştığınız kişilerle odamız içerisin de hasret giderebilirsiniz.

sesli sohbet üniversite

sesli sohbet üniversite

Seviyeli olarak hoşca vakit geçirmeniz ve yeni üniversiteli arkadaşlar bulmanız tanışmanız için odamızı ziyaret ederek,oda kullanıcılarımızın arasına katılabirlisiniz.

Seviyeli dostluk arayan kişiler ile yalnızlığınızı unutarak neşeli zaman geçirmek için,ücretsiz olarak kayıt olabilir veya dilerseniz kayıtsız kullanıcı olarak sitemiz de chat yapabilirsiniz.

Eğer görevli olmak isterseniz yukarıda belirttiğim gibi bizlere bildirebilirsiniz!

Görev yani yetki aldığınız zaman,sesli sohbet içerisin de bir çok yetkiye sahip olursunuz,özel mesaj yazma,flaş nick kullanma,nick rengi seçme,birebir odasına geçme,odaları gözetleme gibi kişisel olarak kullanabileceğiniz yetkilerin yanısıra,olumsuz durumlar karşısın da yaptırım uygulamanız için,ban,gag,mikrofon alma,kamera sonlandırma oda içerisinden uzaklaştırma gibi yetkilere de sahip olmaktasınız.

Sitemiz içerisinde üniversite okuyan arkadaşlarımıza sesli sohbet ücretli hizmetler ücretsiz olarak verilmektedir.

Ücretli hizmetlerimiz yetki ve özel oda hizmetleri sizlere ücretsiz olarak verilmektedir.

Bizlerin arasına katılarak sesli soho ailesi içerisin de sizde yerini alabilirsiniz.

Ve sıkıcı zamanlarınızı eğlenceli anlara dönüştürebilirsiniz.

Odamız herkes için hayırlı olsun.

Herhangi bir sorununuz da bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın