sesli sohbet üyelik

Merhaba değerli ziyaretçimiz.

Sitemize üyelikler ücretsiz olmakla beraber dilerseniz sesli sohbet sitemiz içerisinde üye olmadanda seslisohbet yapabilirsiniz.

Üyelik işlemi için dilerseniz giriş sayfamızda bulunan üye ol yada üyelik formunu doldurup bir iki dakika içerisinde üyelik işleminiz gerçekleşecektir.
Rumuz üyemize ait ise

Bu üyelik işlemi sırasında seçmiş olduğunuz rumuz bir üyemize ait isesistem sizden başka bir rumuz seçmenizi isteyecektir.Başka bir rumuz seçerek yada seçmiş olduğunuz rumuzun yanına farklı karakter girerek örnek ( _  # [ rumuzunuz ] Gibi yine aynı rumuzu alabilirsiniz.
Mail adresi kayıtlı ise

Yine üyelik sırasında daha önceden kayıtlı bir mail adresi ile kayıt olma işlemi gerçekleştirecek olursanızsistem yine kabul etmeyecektir ve sizden başka bir mail adresi seçmenizi isteyecektir.
Güvenlik için şifreniz

Üyelik işlemi sırasında güvenlik içinlütfen tahmin edilmesi zor şifreler seçinizörnek ( 123456yada rumuzunuz yakın yada memleketiniz doğum tariniz) gibi şifreler seçmek yerinetahmin edilmesi güç olan şifre kombinasyonunu seçmenizi tavsiye ederiz.
Üye olmadanda

Yine sitemiz içerisinde yazımızın başında belirttiğimiz gibi üye olmadanda islami sesli sohbet içerisinde buluna bilirsiniz ve islami seslisohbet paneli içerisinde üyelerimiz gibi odalar arası gezebilir ve bir çok haklara sahip olabilirsiniz.

Normal üyelerde olduğu gibi üye panelinizresim yükleme yada video yükleme gibi haklara sahip olamıyorsunuz.Sadece online olarak site içerisinde aktif olabiliyorsunuz.
Karar vermişseniz

Doğrudan siteye misafir girişi yaparak girmişseniz ve üye olmaya karar vermişseniz.

Sesli sohbet Sitemiz içerisinden çıkmadan panel içerisinde üye ol seçeneğine tıklayıp karşınıza çıkan üye ol formunu doldurup işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın