sesli sohbet viber uygulaması

Sesli iletişim uygulamaları!

Teknolojinin hızla gelişmesi sesli iletişim sektörün de giderek artan gelişmeleri de beraberinde getirmektedir.Android akıllı telefonlar ve tablerde kullanılmak üzere uygulamalar geliştirilmekte.Sesli sohbet yapabilme özelliği mevcut uygulamalar,akıllı telefonlar ve tabletleriniz için seslisohbet uygulaması Viber aradığınız özellikleri barındırmakta.

Ücretsiz olarak kullanıma sunulan viber Mobil ve aynı zaman da masa üstü platformlarda kullanılması ayrı bir özelliği olmakta.

Viber in bu özellikleri ile görüşmek istediğiniz kişiler ile istediğiniz cihaz ile rahatca görüşme sağlayabilmektesiniz.

sesli sohbet viber

sesli sohbet viber

 

 Viber uygulaması ile rahatca dosya transferi,video ve fotoğraf gibi içeriklerinizi sorunsuca gönderebilir ve paylaşabilirsiniz.

 Uygulamanın bazı özellikleri:

a) Bildirimler desteği!

b) Oyun oynama imkanı!

c) HD sesli mesajlar gönderme ve çağrılar yapma!

d) Kişi rehberinizle tam entegrasyon!

e) Açık ve gözlemcilerin olabildiği sohbet gerçekleştirme!

f) Grup mesajlaşması olanağı!

g) Mesajlara çıkartmalar ekleyebilme!

h) Rahatca ve sorunsuzca seslisohbet imkanı!

Uygulamayı indirdikden sonra,kişi listeniz de bulunan ve viber kullanıcısı olan kişileri bulmak için uygulama tarama başlatıyor ve diğer uygulama kullanıcılarını listeniz de gösteriyor.

Seslisohbet uygulamaları içerisin de en çok kullananlar arasın da bulunan viber size rahatca sevdikleriniz ile sesli sohbet yapma özellikleri sunmakta ve sesli iletişim konusun da adını duyurmuş bir uygulama.

Kolay kullanım arayüzü,ve anlık mesajlaşma,resim gönderme,dosya transferleri ile bir çok ihtiyacınız olan işlemleri viber üzerinden yapabilirsiniz.

seslisohbet viber

seslisohbet viber

sesli sohbet esnasında,transfer yapabilirsiniz!

Uygulamayı google play den ücretsiz olarak indirebilirsiniz!

Grup mesajlarında toplam katılımcı sayısı 200 e kadar grup mesajları oluşturbilmektesiniz.

Windows ve mac sistemler için viber dekstop desteği bulunmakta.

Telefon numaranız kimliğiniz olarak geçen uygulamada,aradığınız özellikleri bulabilirsiniz!

viber ile seslisohbet

viber ile seslisohbet

Memnun kalacağınız bir uygulama olduğunu düşünüyoruz,rahatca sevdikleriniz ile görüşmek istiyorsanız uygulamayı denemenizi tavsiye ediyoruz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın