sesli sohbet yap

Değerli arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim ki,seslisohbet panelimiz aslında bir gün önce açılacaktı,Türkiye panel ile çalışacağız,kendileri rahatsızlığından dolayı ilgilenemedi,aslın da dün gece aradı yapmak istedi,fakat rahatsızlığı arttı hem de biz,iyi olunca yapmasını rica ettik.O sebep den daha önce belirttiğimiz gibi seslichat panelimiz aktif olacaktı!Fakat belittiğim gibi rahatsızlık sebebi ile biraz gecikecek!Ve en kısa süre de aktif olacak.Bu durumu anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyorum.

Sizlere ücretsiz olarak,online kullanıcılar ile sesli sohbet yapma imkanı sunuyoruz.Sesli sohbet kişileri bir arada bulunmalarını sağlayarak,online olarak tanışmalarını ve sohbet etmelerini sağlayan sistemlerdir.

 Peki bu bu siteler ücretsizmi?

Evet bu sistemleri barındıran,bu sistemler ile hizmet veren siteler ücretsiz olarak hizmet vermektedirler.Misafir yada üye olsun,kameralı sohbet ,sesli chat ve yazımsal chat hizmetlerin den ücretsiz olarak faydalanmaktadır.

seslisohbet

seslisohbet

 Ücretli sunduğu bazı özellikler!

Fakat,bu sitelerin ücretli sunduğu bir takım özellikler de bulunmaktadır.Bu ücretli özellikleri kimi siteler ücretsiz olarak da sunmaktadır.Her site için geçerli değildir.Daha çok user sayısı çok olan siteler bu özellikleri ücretli sunmaktadırlar.

 Peki nedir ücretli özellikler?

Ücretli olarak sundukları sesli sohbet özellikleri,site içerisin de bulunan genel odalar haricin de,üye isterse,kendisine ait sohbet odası kiralayabilmektedir.Özel oda sahibi olan üye,oda ismini dilediği bir isim yapabilir,genel kuralların dışına çıkmadan oda kurallarını düzenleyebilir,oda fonlarını istediği tarz da yapabilir,odasına şifre belirleyerek oda sahibinin istediği kişilerin girmesi sağlanabilir ve benzeri bir kaç sistem özelliklerine sahip olmaktadır.Aynı zaman da site içerisin de görevli olmaktadır.

sesli sohbet sitesi

sesli sohbet sitesi

Ücretli olarak sunulan bir hizmet de,yine bu site sahibinin arzusuna kalmış,üye talep ederse,seslisohbet içerisin de ücretli yetki verilmektedir.Kısa ca buna da değinecek olursak,yetkili olan kişi,yetkisinin sınıfına göre bir takım sistem özelliklerine sahip olmaktadır.Bunların en başında gelen ve genel de yetki alınmasına sebep olan,özel mesaj yazma yetkisi,flaş kullanabilme,birebir odasına gidebilme,odaları gözetleyebilme gibi bir takım özelliklere sahip olunmaktadır.

 Seslisohbet sitesine nasıl üye olurum?

Ücretsiz olarak üye olabilirsiniz,üye olmak için,blog sayfasından yani siteye girdiğiniz sayfa dan veya site içerisin den üyelik formunu doldurarak çok kısa sürede üye olabilirsiniz.

 Üye oldum,nasıl resim yüklerim.

Bu özellik ,bazı seslisohbet sitelerinde değişmektedir.Sitemiz de ise,üye profil sayfanızdan kolayca resim yükleyebilirsiniz.

 Peki,özellikleri nasıl kullanırım?

Makale başlığımız da belirttiğimiz gibi,sesli sohbet yapabilirsiniz!Bunun için bilgisayarınız da,mikrofonunuz taklı olması ve bulunduğunuz oda içerisin de,sol alt köşe de konuşma butonuna tıkladığınız takdir de,seslisohbet yapabilirsiniz!

Kameranız ile sesli sohbet oda içerisin de arkadaşlarınızla görüşmek için yada kamerayı aktif etmek için,sisteme giriş yapmadan önce kameranızın takılı olmasına dikkat ediniz!Daha sonra yine,bulunduğunuz oda içerisin de yazımsal chat yapmak için yazı bölümünün hemen üstünde bulunan,özellikler içerisin de kamera ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır.Sistem otomatik olarak oda içerisin de görüntünüzü sağlayacaktır.

  Müzik dinletisi sunmak istiyorum?

Oda içerisin de,oda kullanıcılarına sevdiğiniz müzikleri,eserleri dinleti olarak sunabilirsiniz!Bunun için yapmanız gereken,yine konuşma butonuna tıklamanız ve sesli sohbet ses ayarlarınız yapılmış ise istediğiniz parçayı sunabilirsiniz.Eğer ses sorunları yaşıyor iseniz bu bağlantıda ki sesli sohbet ses ayarları makalemize bakınız!

  Yeni yüzler ile tanışabilirsiniz!

Sitemiz içerisin de bulunduğunuz oda da kullanıcılar ile tanışarak yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz!Seslisohbet içerisin de,kişiler birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı bulmaktalar,yukarı da belirtmiş olduğum özellikler sayesin de,daha sıcak bir ortam oluşmaktadır.sesli sohbet ile insanlar,farklı iller den de olsalar,birbirlerini görebilmekteler ve seslerini duyabilmekteler.

sesli sohbet

sesli sohbet

Müzik dinletisi eşliğinde,koyu sohbetler yapılmaktadır.Seviyeli olarak üyelerimizin birbirleri ile yaptıkları sohbetlere sizlerde katılabilirsiniz.Dilerseniz de sadece müzik dinleyebilir yada dinletebilirsiniz!

Bir çok şehirden kullanıcının bulunduğu odalar içerisin de,siz de aradığınız arkadaşlığı bulabilirsiniz.

Kişiler sesli sohbet sitesi aracılığı ile bir çok arkadaş edinebilmekteler.

Seviyesini koruyan herkes sitemiz içerisin de gönlünce eğlenebilir,sohbetlere katılabilir.

 

 

 

 

Comments

Bir Cevap Yazın