sesli sohbet yenilik sunmak

İnternetin Dünya genelinde hızla yayılması ile internet kullanıcılarına yönelik  içeriği sunmak için,çeşitli web siteleri geliştirilmekte.

sesli sohbet sitelerinden bahsetmeden önce genel olarak birkaç konuya değinmek istiyorum!

Ve internet kullanımında ki olağan üstü artışdan kendi payını almak isteyen firmalar ve girişimciler kendi sektörlerine ait web siteleri ile bu artışdan paylarını almaktalar.

İnternet kullanımında ki bu artış her sektör de daha iyi hizmet ve daha çok kişiye ulaşmak için yapılan çalışmalar geliştirmeler,kullanıcıya hitap eden ve ilgisini çeken yenilikler yapılmaktadır.

Firmalar bu artışda ki fırsatları değerlendirerek,her türlü ürünlerini internet üzerinden satmaktalar.

Aynı zaman da bu artıştaki kullanıcı talebini karşılayabilmek ve kullanıcıları sitelerine çekebilmek adına online sohbet siteleri de her geçen gün kendini yenileyen yada yeni sistem ile ziyaretçilerinin ilgisini çekmeye çalışan ve aranan hizmeti sunmaya çalışmaktalar.

sesli sohbet yenilikçi olmak!

Ciddi bir rekabet ortamı oluşan sesli sohbet sektörün de,sürekli kendini yenileyen ve üyelerine aradıkları hizmeti sunan siteler kazanmakta.Malesef kendini gelişen teknolojiye adepte edemeyen ve yenilik süreci geçirmeyen siteler ve sistemler neredeyse unutulmaya yüz tutmuş durumda.

Sunduğu sistem özellikleri ile son derece çok üye sayısına sahip sesli sohbet  siteleri ,yenilikçi yapıya sahip olmasalar,kendini yenileyen rakipleri tarafından geride bırakılmak onlar için kaçınılmaz olacaktır.

sesli siteler

sesli siteler

 Arasıra da olsa yenilik!

En azından,ara sıra görselliği değiştirmek yada üyelere değişik aktiviteler ile farklı bir atmosfer yaşatmak siteye takılan kişilerin oradan sıkılması sonucunda uzaklaşmalarına engel olmaktadır.

Hergün tekrar eden ve sürekli olarak aynı ortam içerisin de bulunan farklılık görmeyen kişiler bir zaman sonra bıkkınlık derecesinde o siteye girmek istemeyecektir.

 Hak eden kazanır!

Ve online chat siteleri arasında büyük bir rekabet bulunmakta,bu rekabet her yönü ile iyi çalışan ve iyi bir yol izleyenlerin kazanımı ile sürmektedir.

Eğer,sitenizi ziyaret eden bir kişiye her seferinde aynı ortamı sunarsanız bu kişiyi tekrar sitenizde görmeniz zor bir ihtimal.

Zaman zaman,sunulan site içi yarışmalar bile ziyaretçileriniz üzerin de etkisini gözle görülür bir şekilde göstermektedir.Odalar arası yarışmalar ve farklı yarışmalar örnek olarak gösterilebilir.

Yarışmalar gibi,oda içerisin de oynanan oyunlar da misafirleriniz için eğlenceli geçen aktivitelerden ve oyun sonrası yapılan sohbetler dikkat ederseniz daha bir neşeli geçmekte.Oyun sırasın da,kişiler arasında olan muhabbet daha güzel ve samimi bir hal alması neticesin de,birbirleri ile şakalaşmalar ve tatlı rekabetler oda içerisinde neşeye sebep olmaktadır.

Ve benzeri bir çok farklılık getiren faktörler online chat siteleri ve sohbet siteleri için daha misafirleri daha kalıcı olarak tutmalarına sebep olacaktır.

Sesli sohbet siteler de diğer sitelere göre,bu aktiviteler daha güzel bir ortam içerisinde yapılmaktadır.Çünkü kullandıkları sistemler bu türlü aktiviteler için en uygun sistemlerdir.

Oda içerisinde bulunanlar yarışma ve oyunlar esnasında görüntülü olarak da görüşebilmeleri ve bazı zamanlarda kaybedene küçük çaplı cezalar kamera karşısında verilmesi daha neşeli bir hal almasını sağlamakta.

sesli chat dost

sesli chat dost

 İlk izlenim önemli!

Google yada diğer arama motorlarından gelen ziyaretçilerin site içersinde ilk izlenimleri çok önemli olduğu için,sesli sohbet siteler de ilk oda daha çok önem arz etmektedir.

İlk oda içerisin de zaman zaman yaşanan bazı tatsız durumlar,sitenize yeni giriş yapan birisi için pek hoş karşılanmaz.

İlk odayı olabildiğince saygılı ve seviyeli tutmak,ziyaretçinin ilk izleniminde artı puan almanıza sebep olacaktır.

İstikrarlı,bir duruş ,ilke sergilemek te,misafirlerinizin gözünde bir çizginiz olduğu izlenimi verecektir ve onların seslisohbet sitenize karşı bir güven duymasına sebep olacaktır.

Üyelerinizin size,yönetime güven duyması!Sizin,onları sürekli kazanımınızı getirecektir.

Güven vermeyen,bir sesli chat sitesi tıpkı,güvenilmeyen esnafa benzer,fazla müşterisi olmaz,olsada bir kaç defa gelip gider ve sonra başka esnafa gider.

Güven vermediğiniz her üyenizde,belli bir zaman sonra siteden gidecektir.

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın