sesli soho

Sizlere ilk odamız olan seslisoho odamızı tanıtmak istiyorum.Seslisoho odamız sitemizin ilk odası ve aynı zaman da sitemizin ismini taşıyan odamızdır.

www.seslisoho.com sitemizin,ilk odası seslisoho Türkçe şarkıların dinlenildiği,yabancı parçaların dinlenilmesinde sakınca görülmediği odamız.İlk oda olması neticesi ile,sitemize gelen misafirlerin ilk olarak uğradığı ve tanışma adına ilk sohbetlerin yapıldığı odamızdır.

Misafirlerimizin her türlü müzik dinleyebileceği ve aynı zaman da dinletebileceği odamız içerisin de,genel kurallarımız geçerlidir.

sesli soho

sesli soho

İlk oda olması sebebi ile görevli arkadaşlarımız,oda içerisin de mikrofon sırası çok olduğu takdir de önceliği misafirlerimize vermektelerdir.Yine,misafirlerimizin sorularına alakalı olup yakınen ilgilenmektelerdir.

Oda içerisinde,müzik dinletisinin yanı sıra,seslisohbet de yapılmaktadır.

Mikrofon süresi yoktur,zaten sitemiz üyeleri bu konuda hassas oldukları için,paylaşımlarının ve konuşmalarının süresine dikkat etmektelerdir.

Her yerde olabildiği gibi,oda içerisin de bazen anlaşmazlıklar tartışmalar çıkabilmekte ve bu tartışmaları ilk oda içerisinde uzatmak yasaktır.Eğer tartışma söz konusu olduğu takdir de,meeting odası talep edebilir yada boş olan başka bir oda ya geçmenizi rica ediyoruz.

Sitemize ilk ziyaretiniz ise yada seslichat sitelere ilk ziyaretiniz ise sesli soho odası dışında, başka bir odaya geçiş yapmak isterseniz!Panel de yukarı da bulunan istediğiniz oda ismine tıklamanız,sizin bulunduğunuz oda dan istediğiniz odaya geçemenizi sağlayacaktır.

Sesli soho odamız sizlerin önerileri ile daha da iyi olma yolunda ilerlemektedir.

 

Sorun ve önerileriniz için yetkili arkadaşlar ile iletişim kurabilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın