seslichat panel seçimi

Sesli chat panel seçimi

seslichat sitelerine günümüzde rağbetin artması sebepi ile bir çok sesli siteler açılmakda,bu talep yoğunluğundan dolayı sesli chat panelcileride bu artışa oranla artmakda.

Gerek profesyonel olarak bu anlamda hizmet veren panelciler kendi kodladıkları sürümleri yada bünyesinde bulunan personeline veya çalıştıkları yazılımcıya yaptırdıkları panelleri ile müşterilerine hizmet vermektedirler.

Herşeyin bir vakti vardır

Herşeyin bir vakti vardır

Profesyonel olarak hizmet veren bu firmaların yada şahısların aksine birde bu işi amatör olarak yani tam profesyonel olmayan ve bir şekilde bu işe başlamış kişiler bulunmakta,bu kişilerde genelde yukarıda bahsi geçen panelcilerin hizmete sunmuş oldukları panelleri anlaşarak onlardan belli bir fiyat karşılığında almaktalar yada yine bir uzmana bu panelleri yaptırmaktalarki bu biraz çok pahalıya mal olmaktadır.

Yada kopya diye nitelendirilen panelleri kullanılmaktadır.Bu panelleri ünlü firmaların panellerini kopyalayan yada benzeri paneller piyasaya süren firma yada şahıslar kullanmaktadır.

sesli chat panelleri

seslichat panel

Bir seslichat sitesi açmayı düşünüyorsunuz ve panelci arıyorsanız acele etmemenizi tavsiye ederiz.Öncelikle diğer siteler üzerinde biraz araştırma yaparak hangi firmanın panelinin daha çok kullanımda olduğu ve kullanımı kolay ve aynı zamanda görsellik bakımından daha iyi olan paneli araştırmalısınız.

Çünkü ilk seçeceğiniz panel ile devam etmeniz sitenize seo yaptırırsanız ileride panel değişikliği yüzünden etkilenebilirsiniz.

Çünkü her panelin seo uyumluluğu bir olmamakla beraber kısa süreli siteniz erişime kapalı olması durumu bile seo da etki yapmaktadır.

Özellike araştırma yaparken seçeceğiniz panel bir başka firmanın panelinin kopyası (kısmen benzeri) ise bence o panelci ile hiç çalışmayın ve kendine özgü paneli olan yada satın almış panelcileri tercih etmeniz sizin için en doğrusu olacaktır.

 Bir önemli husus güvenlik

Güvenliği ön planda olan paneli seçmeniz için yine google aracılığı ile biraz araştırma yaparak bulabilirsiniz.Fakat şuna aldanmayın,seslichat siteleri arasında birbirlerine blog çıkma tabiri edilen makale çıkışı yapmayada h-ack diyorlar 🙂 bu sadece ve sadece makale çıkışı yapmaktır,bunun panelciyle bir alakası bulunmamaktadır.Siteniz üzerinden yada blog sitelerinden aynı isimde konu yada blog açarsanız içine meta anahtar kelime ve makale yazarsanız eğer bu işlemi doğru yaparsanız ve site biraz yeni yada içeriği az ise o sitenin google üzerinde ismini yazdığınız zaman hemen altında sizin makaleniz çıkmaktadır.

İleride zarar görmemeniz için panelci hususunda dikkat etmelisiniz,çok kasan panellerden uzak durunuz,kesinti yaşayan panellerden uzak durunuz.

 

 

Bir Cevap Yazın