sesli sohbet formatı

seslisohbet formatı

Değerli misafirlerimiz.

Sitemizi ilk ziyaretiniz ise size  sitemizin içeriği,formatı ve kullanımı hakkında bilgi vermek için bu makaleyi yazma gereği duyduk.

Sitemiz genel arkadaşlık ve dostluk sitesi,diğer arkadaşlık sitelerinden ayıran ve bir çok özelliği bulunan seslisohbet sistemi ile himzet vermektedir.

seslisohbet sitemi,kullanıcılarına yazımsal chat in yanısıa sesli ve görüntülü olarakda sohbet etme imkanı sağlayan sistemdir.

Diğer arkadaşlık sitelerinden ayıran başlıca özellikleri yukarıda bahsi geçenlerdir.

Sitemiz içerisinde bir çok kullanıcıların online olarak birbirleri ile sohbet etmesine olanak sağlayan odalar mevcuttur.

Bu odalar içerisinde kullanıcı diğer kullanıcılar ile aynı anda yazımsal olarak chat yapabilmektedir.Sesli olarak mikrofon aracılığı ile aynı anda sadece bir kullanıcı konuşabilmektedir.Diğer kullanıcılar yazımsal olarak mikrofonda bulunan kişi ile konuşabilirler.

Kameralı chat için yani oda içerisinde kameranızı aktif ederek diğer kullanıcılar ile görüntülü chat yapmak isterseniz,kameranız aktif oldukdan sonra oda içerisinde bulunan misafirlerimizin hepsi sizi görebilirler.

dostluk resimleri

dostluk resimleri

Ve aynı anda isterseniz mikrofon aracılığı ile de sesli ve görüntülü olarak da muhabbetinizi yapabilirsiniz.

Bu sistemler genel format üzerine arkadaşlık siteleridirler.Kişiler bu siteler vasıtası ile birbirlerini tanırlar ve samimi bir arkadaşlık kurarlar.

Son yıllarda çok rağbet gören bu siteler,kullanıcılarını kendisine bağlamakda hiç zorluk çekmemektedir.

Çünkü insanlara daha sıcak ve samimi bir ortam hizmeti sunmaktadırlar,bu hizmet de kullanıcıların daha rahat ve görsellik üzerinede kullanışlı bir özelliğe sahip olmasından dolayı rağbet görmektedir.Ayrıca kişilerin birbirlerini daha yakından tanımaları için imkan sağlamasından dolayıda tercih edilen siteler arasında gelmektedir.

Sizde dilerseniz,ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bu hizmetler için sitemize giriş yapabilir ve hiç bir ücret ödemeden üye olarak,sohbete katılabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın