seslisohbet google reklam

seslisohbet google reklam

Dünya üzerinde bir numara olan ve dünya genelinde kullanıcı sayısı en çok olan google arama motoru.

Web site sahipleri,iş yeri sahipleri ve daha bir çok alanda tanıtım yapmak isteyen kişi yada kuruluşlara kendi reklam ağı olan adwords üzerinden reklam sunumu hizmeti sağlamaktadır.

Google üzerinden sitelerine ziyaretçi çekmek isteyen kişi veya firmalar google adwords a reklam vererek,büyük trafik sağlamış olmaktalar.

seslisohbet reklam

seslisohbet reklam

Adwords üzerinden verilen reklamlar,google arama motorunda kullanıcı bir içerik aradığı zaman arama sayfasının sağında,üstünde yada altında çıktığı gibi yine google adsense ağı üzerinden web siteler de de reklamlar çıkmaktadır.

Google adsense,reklam verenler için değil web sitelerinde reklam yayınlamak isteyen ve bu yayınlanan reklamlardan %68 yayıncı karı ile kazanç sağlayan web site sahipleri içindir,aynı zaman da uygulama ve youtube yayıncıları içinde bulunmaktadır.

google adwords

google adwords

Eğer adwords üzerinden reklam vermek isterseniz,google adwords de hesap açarak kolay bir şekilde reklam verebilirsiniz.

Eğer web site sahibi iseniz,yotube kanalınız varsa yada uygulamanız varsa adsense gibi bir ağa katılıp reklam yayıncısı olabilirsiniz.

Google,reklam ağları son derece güvenilir yayıncı ve reklam verenlerin hakkını gerçekten savunmaktadır.

Google reklam verdiğiniz takdir de,reklam verenlerin fayda sağlaması için,sürekli denetleme altında tutulmaktadır,yayıncılar.

Eğer şirketiniz,kuruluşunuz yada kişisel web siteniz için reklam vermek istiyorsanız,google sizi en faydalı ve kazançlı reklam verme fırsatını sunmaktadır.

Çoğu zaman seslisohbet siteleri için arama yaparken sayfanın üstünde reklamların gözükmesi reklam veren sitelerin seo ya emek vererek ilk sıraya çıkan sitelerden üst de olması ve bunun her sayfanın üstünde olması,reklam veren sitenin trafiğinin artmasına sebep olmaktadır.

Sesli sohbet seo yaparken google de reklam verilmesi artı bir etki ve daha çabuk sıralama yükselmesine sebep olmaktadır.

Genel olarak adwords reklam ağı ve adsense reklam ağı hem reklam veren hemde yayıncı için,en güvenilir reklam ağlarıdır.Bir çok yerli ve yabancı reklam ağları bulunmasına rağmen,reklam vereni ve yayıncıyı koruma ve haklarını savunma konusunda google ile baş edememekteler hatta dolandırıcılığa kadar sorunlar yaşanmaktadır.

 

 

 

 

Comments

Bir Cevap Yazın