seslisohbet nedir

Merhaba değerli ziyaretçimiz.

Sitemize yada bu format’da ki siteye ilk ziyaretiniz ise kısaca sesli sohbet hakkında bilgi vermek istiyorum.

Bu sitelere ücretsiz üye olabilirsiniz,üye olduk’dan sonra seslisohbet paneline giriş sekmesi’ne tıklayıp,geçiş yapabilirsiniz.

Belirtmek isterim’ki üye’lik mecburiyeti yoktur,üye olmadan’da site’den faydalanabilirsiniz.

Panele giriş yaptığınız  bir eklenti yüklemenizi belirten bir uyarı göreceksiniz.Bu eklenti ( speakychat) isim’li bu tür siteler içerisin’de bulunabilmeniz için yüklemeniz gereken eklenti.

Gönül rahatlığı ile yükleyebilirsiniz.

Daha sonra eklenti kurulumu bitin’ce otomatik olarak yönleneceksiniz eğer yönlenme gerçekleşmez ise manuel olarak yani siz sayfanızı f5 olarak tabir edilen yenileyerek giriş yapabilirsiniz.

Site içerisin’de oda diye tabir edilen bir çok sesli chat odaları mevcuttur.

Oda’lar içersin’de yazılı olarak veya mikrofon aracılığı ile oda içerisin’de bulunan diğer kullanıcılar ile konuşabilirsiniz.

Mikrofon ile aynı aynda tek bir kişi konuşabilmektedir.Diğer kullanıcılar yazımsal olarak muhabbet edebilmektedir.

Ayrıca bilgisayarınız’da kameranız takılı yada yüklü ise kamera aracılığı oda içerisin’de ki kullanıcılar’ın sizi görmesini isterseniz.

Yazı yazdığınız sekme’nin hemen üstün’de kamera ikonu göreceksiniz ona tıkladığınız takdir’de kameranız aktif olacaktır.

 islami sesli sohbet siteleri içerisin’de kamera sistemi deaktif’dir,diğer format’da ki siteler’de kameralar aktif olarak hizmet verilmektedir.

 

 

Bir Cevap Yazın