seslisohbet paneli

 Sevgili arkadaşlarımız,

Sizlere sesli sohbet sitemizin yaptığı yeniliklere bir yenisini daha eklemesini duyurmuştuk! Gerek site içerisin de ve gerekse blog sayfamız da.

Bildiğiniz üzere,eski üyelerimiz daha iyi bilirlerler Kaan ile yollarımızı ayırdık.Yollarımızı ayırmamız sadece siteyi ayırmakla ile sınırlıdır.Ve Yönetim olarak yeni bir sesli sohbet paneli ile yola devam etmeyi konuşmuştuk ve bu doğrultuda sesli chat panelimizi yenileme kararı aldık.

 Öneri sunan arkadaşımız oldu!

Bir arkadaşımız önerisini bize sundu ve chat paneli değişimi süresin de sohbet panelimiz bir süre olmayacak.Önerisi de bir başka site de oda açmak ve ortam bozulmaması idi,güzel bir düşünce ama biz herkesin biraz sabırlı olmasını ve kendi seslisohbet panelimiz olana kadar beklemenin en doğru olacağına karar verdik.

Başka bir site de oda açmış olsak,ister istemez bazı sorunlar ortaya çıkabilir ve biz hiç kimsenin sorun yaşamamasını istiyoruz,bir başka siteye gidip de sorun yaşamaktansa,biraz sabırlı oluruz ve kendi ortamımız da yeniden devam ederiz.

sesli sohbet paneli

sesli sohbet paneli

 Geride arkadaşlarımızı bıraktık fakat!

İleri de daha güzel olacağını düşünüyorum,bir çok arkadaşımızı ayrıldığımız site de bıraktık,gelmek isteyenler oldu fakat orda kalmaları daha iyi sonuç da orası da bizim sayılır.

Ve bugün yada bir kaç gün içerisin de kısa süreliğine panelimiz olmayacak!Bu sebep den sizlerden biraz sabırlı olmanızı ve yönetimi anlayışla karşılamanızı umut ediyoruz.

Sırasımıydı şimdi diyenleri duyar gibiyim 🙂 Evet sırası değil di ama şuan değiştirmemiz ilerisi için daha iyi olacak,dikkat ederseniz google üzerin de çok kısa bir süre de sitemiz sıralama da yükselmekte ve sesli sohbet seo yaptığımız için çalışmalarımız tam yerine oturmadan bu değişikliği yapmamız daha iyi olacaktır.

Çünkü sıralama da yükselişimiz aramıza daha fazla arkadaşın katılmasına sebep olacaktır.

Eğer istediğimiz google sıralama da hedeflediğimiz konumu yakaladığımız zaman,değişime gitmek bir nebze yapılan çalışmaları biraz daha geri atacaktır.Siteyi sıralama da tutarız ama google üzerin den siteye gelen ziyaretçiler sadece blog sayfası ile karşılaşırsa pek de güzel olmaz bu durum.

Domanimiz de yeni bildiğiniz gibi bugün 10. günü 🙂 O yüz den eş dost dan başka bu domaini bilen yok.

sesli chat paneli

sesli chat paneli

 Yönetim adına teşekkür ederim!

Fazla uzatmadan Yönetim adına sizlere bu durumu açıklamak bana düştü,ve yönetim adına bu süre içerisin de bizleri anlayışla karşılacağınızı umuyoruz ve şimdiden anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın