seslisohbet sağınızı solunuzu sallamayın!

Sağını solunu sallayıp da bizim için makale açan vatandaş

Herkes işine baksın,biz bu siteyi kısas olarak açtık.Seslisohbet hastası değiliz,zaten kısasımızı yaptık,soho ile alakayı kestik epeydir,güncel bile tutmadık ,soho’yu geçtiğimiz ay arkadaşın sunucusuna taşıdım,ona lazımdı seo için, biraz önce yani senin yazını görmeden önce siteyi tamamen silmesini rica ettim saolsun kırmadı beni tamam dedi,site silinmeden önce reflere bakayım dedim ve senin bizim için açtığın makaleye tevaffuk ettim.

Yayınlarmısın makalene attığım yorumu, yoksa yayınlamazmısın bilmiyorum,lakin ben yine de screen aldım.

Birde oraya google spam linki eklemiş tatlı su kurnazı,sen aklınca bizi spamamı yollayacaksın (: 1. olarak google hidden linkleri spam olarak alsaydı,sıralamada yükseltmezdi o aklın buna çalışmıyormu?

2. olarak bana açtığın makaleyi ya sil yada seninde domainlerini hidden olarak ve google’nin sevmediği kelimelerde eklemesini biliriz (.

3. Olarak aaa bir bakmışsın sende hidden link ekliyorsun ne yapalım şimdi işimizi gücümüzü bırakalımda sanada hiddenmi kasalım???

Uğraşmayın bizimle hemşerim,sağınızı solunuzu sallamayın,bizim içinde makale açmayın,yırtarım o açtığınız makaleleri buna emin ol!

Birde google amcanız banlasın yazmış,sen o makaleyi kaldırma,bütün linkleri cayır cayır yakarım sonra bak bakalım ben nasıl çeviriden çeviriye,filtreden filtreye sokuyorum senin domainlerini,o zaman google amca kimi banlarsa banlasın hodri meydan (. Kıçınızı başınızı oynatmayın!!!

Geçmişte yaptıklarımız!Gelecekte yapacaklarmızın teminatıdır?

Zaten ayarımız bozuk bu günlerde,kendi önünüzden yiyin!

makalen ve benim yorumumun screen leri

sesli zekiler (:

sesli zekiler (:

 

 

tatlı su kurnazı sohbetorg (.

tatlı su kurnazı sohbetorg (.

 

Az ötede oynayın bakalım…

Bir Cevap Yazın