seslisohbet seviye

Merhaba değerli misafirlerimiz.

Eğer seslisohbet siteleri arasın’da seviyeli ve sıcak bir ortam arıyorsanız?Bizlerin arasına katılabilir ve seviyeli bir şekil’de eğlenebilir birbirin’den değerli kişiler ile tanışıp güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Şuan seviyeli olduğunu iddaa edip fakat içine girildiği zaman seviyesizliğe hayret edilecek bir sürü site var’ki,Bu siteler artık çığırın’dan çıkmış durumda’lar ve sadece user sayısını arttırmak için seviyesiz konuşmalara müsade edilmekte.Ve genel’de bayanların şikayetçi olduğu sarkıntılığa varan derece’de konuşmalar yapılmak’da.

Ve bunu yapan kişiler’de şöyle bir düşünce var sanırım.Sesli sohbet siteleri’ne giren kişiler farklı arayışlar peşin’de yada sevgili gibi bir arayış içerisin’de oldukları kanısında olmalılar’ki,o gözle kişilere bakarak hareket etmekteler.

İnsan bir siteye giriyorsa sadece arayış için giriyor diye bir düşünce yanlış olmaktadır.

 Gündelik hayatın stresin’den kurtulmak için

İnsanlar gündelik hayatın stresin’den uzaklaşmak için imkanları çerçevesin’de ki her kişi dışarı’da bir mekana gidip oturamıyor sürekli yada sürekli dışarı çıkamıyor ve bunların bir den çok sebepleri var.Ve bu kişi sanal’da olsa biraz stres atmak kafasını dağıtmak istiyor ve arayış olma’dan giriyor ve orada karşılaştığı ortam içersin’de doğrudan bir arayış için gelmiş gibi muhamele edilmesi bu kişi için kötü bir durum olsa gerek.

 İnsan olduğu için

İnsan’a insan olduğu için değer verilmeli yada bir şeyler umarak yaklaşılmamalı her ne kadar’da bu konu can sıkıcı olsa’da bir çok site’de kaçınılmaz oluyor.

Ve bir şekil’de bu tür olumsuzlukları yaşıyoruz yada bu olumsuzluklara şahit oluyoruz.

Sitemiz’de

Sitemiz içerisin’de bu tür davranışlara rahatsız edici konuşmalara ve seviyesiz konuşmalara izin verilmemektedir.

Bu türlü davranışlar’da bulunan kullanıcılar kurallar dahilin’de uyarılmak’ta ,süreli yada süresiz olarak site’den uzaklaştırılmaktadır.

Bu konu için hiç bir şekil’de taviz verilmemekte’dir.

Seviyeli bir şekil’de sohbet etme imkanı bulmak için sitemize misafir girişlerin’den üye olmadan yada üye olarak giriş yapabilirsiniz.

Hoş sohbetler dileriz.

islami sesli sohbet

Bir Cevap Yazın