seslisohbet siteleri yetkili olmak

 Seslisohbet sitelerinde yetkili olmak

Değerli üyelerimiz,

Sesli chat siteleri içerisinde üyelere yardımcı olmak ve istenmeyen türden oluşabilecek bazı kötü durumlara müdahale etmek ve sizlerin rahatsız edilmeden zaman geçirebilmenizi sağlamak adına yetkili diye tabir edilen görevli arkadaşlar bulunmaktadır.

Yetkililer sistem içerisinde bulundukları oda da ve diğer odalarda paneli takip ederek rahatsız edici kişileri uyarmaktadırlar ve gerekli görürler ise site kuralları içerisinde bazı yaptırımları uygulayabilmektedirler.

sesli chat panelleri

seslichat panel

 Bazı yaptırımlar

Bu yaptırımlar,kamera sonlandırma,mikrofon engelleme,alma,gag diye tabir edilen rahatsız edici tavır sergileyen kullanıcıların sistem içerisinde bulunup fakat yazı yazmasını,mikrofon kullanmasını ve kamera kullanmasını engelleyen sistem komutunu kullanabilmekteler ve yine olumsuz tavırlar sergileyen kullanıcıyı süreli yada süresiz olarak sistemden uzaklaştırmaktadırlar.

 Yaşanan küçük sorunları çözmek için

Ayrıca, seslisohbet içerisinde kullanıcılar arasında yaşanan tatsız tartışmalara müdahale ederek,gerek görürlerse kullanıcıları meeting odasına yada sorun odasına çekerek, sorunu çözmeleri için hakem görevi görmektedirler.

Ve böylelikle küçük tatsız sorunları kullanıcıların kendi aralarında çözmelerine yardımcı olmaktadırlar.

sesli chat odaları ile

sesli chat odalarında

 Ücretsiz yetki

Sitemiz içerisinde görev yani yetkili olmak ücretsiz olup,seviyeli ve günlük olarak siteye giriş yapan kullanıcılara verilmektedir.

Sitemiz içerisinde yetkiler talep doğrultusunda değil,yönetim tarafından gerekli görüldüğü takdirde seviyeli olarak site içerisinde bulunan ve insanları kırmayan kullanıcılara kabul ettikleri takdirde verilmektedir.

Yinede kullanıcı talep ettiği takdirde,yönetim tarafından talebi değerlendirilmektedir.

Kimseyi kırmamak adına yönetimde bulunan arkadaşlar kullanıcılar ile ilgilenmektedirler.

sesli site

sesli site

 Buna sebep

Böyle bir yol seçmemizde ki sebep bazı yetkili olarak site içerisinde bulunan kişiler,yetkilinin kullanıcılara özel mesaj yazma yetkisini,kişileri rahatsız etmek adına kullanmaları,özellikle bayan kullanıcılara özel mesaj yazarak,istenmeyen durumlar ile karşılaşılmasına sebep olmalarından dolayı dır.

Yetkili olarak site içerisinde bulunan art niyetli kişiler kullanıcıları rahatsız etmek den çekinmemekteler,ve site içerisinde seviyeyi düşürmekteler.

Bu gibi durumların önüne geçebilmek adına,bu konuda seçiçi davranmaktayız.

Özellikle bayanlar bir çok sitede bu gibi durumlar ile karşılaşmışlardır.Biraz stres atmak için girdikleri sitelerde yetkili kişilerden özelleri açık ise tanışalımmı,sizi tanıyormuyum,nick iniz hiç yabancı değil ve sen şu kişimisin v.s gibi bahaneler ile kullanıcıyı özelde konuşturmaya çalışmaktalar.

Ve bu da çoğunlukla kullanıcıları rahatsız etmektedir.Hatta bir çok sitede yetkiler ücretli olarak verilmektedir,ve kullanıcılar özel mesaj kullanabilmek için ücretli olarak yetki almaktalar ve siteye gelen bayanlara özelden yazmaktalar,site sahibi de bu durum dan haberdar olduğu halde bilmiyormuş gibi davranmaktan geri kalmamakta.

 Format arkadaşlık olsa da

Sitelerin formatı arkadaşlık üzerine olmuş olsada bu format siteye gelen kullanıcıları rahatsız etmenin olağan bir şey olduğunu haklı çıkarmaz.

dostluk resimleri

dostluk resimleri

Adı üstünde arkadaşlık siteleri,kişiler tanışırlar,arkadaş olurlar,belki arkadaş olarak kalırlar belki ileride sevgili olurlar,bunu zaman gösterir.Fakat siteye her gelen kullanıcıya açık hedef gözü ile bakmak,onları rahatsız etmek normal bir şey değil.

Bizlerde bu gibi ve benzeri durumları engellemek için bazı site kuralları uygulamaktayız.

 İzinsiz

Hiç bir yetkili erkek olsun yada bayan olsun hiç bir kullanıcının özeline müsade istemeden giremez ve özellikle tanımadığı,sitede yeni olan misafirlerimizin özellerine site sorunları yada misafirlerimizin talepleri haricinde özel yazamaz.

Bunun aksi hareket de bulunan görevlinin özeli alınmaktadır yada görevi silinmektedir.Bu konu da taviz vermemekteyiz.

Sizlerin seviyeli ve rahat bir seslisohbet ortamında bulunabilmeniz için,bu türlü düzenlemelere gitmekteyiz.

Seviyeli sesli sohbet ortamını korumak için farklılıklar getirilmiştir.

Bu farklılıklar sebebi ile seviyeli ve saygılı kullanıcılar ile bir arada bulunabilir ve güzel dostluklar kurabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın