seslisohbet sohbet

Muhabbet odamız

Değerli üyelerimiz,sitemiz içerisinde bulunan odalarımız sizlerin önerileri ve istekleri doğrultusun da açılmaktadır.

İstekleriniz bizler için önemli.Sizlerin gözü ile kendimizi yenilemekteyiz.Zaman,zaman önerilerinize geç cevap vermemiz,dikkate almadığımız alnamına gelmiyor!Bunun altını çizmek istiyorum.Sadece değerlendirme aşamasında ve yönetim ile bir araya gelemediğimizden kaynaklı bazı geçikmeler,size geç geri dönüşler olmaktadır.

seslisohbet

seslisohbet

 Bizler sizin tavsiyelerinize her zaman açığız ve bu bizi mutlu ediyor.

Bize yine şöyle bir öneri geldi,seslisohbet içerisin de ilk odamız seslisoho odamız olduğu için,bu oda içerisin de,bazı zamanlar sohbetler çok uzun ve sıkıcı bir hal almakta olduğu ve gelen misafirlerimizin sıkılmaması açısından seslisohbet sade olarak yapılmasının daha iyi olacağı,uzun ve ağır sohbetlerin sohbet odamız da devam etmesinin daha uygun olacağı konusunda bir tavsiye geldi.

 Alınan kararla

Ve bizde bu yönde olumlu karar aldık,fakat alınan karar yine tartışmaya açık olarak,yenilenebilecektir.

Ve odalarımız dan bir tanesini bu tavsiye neticesin de,muhabbet severler olarak açtık.

Uzun süreli yada bir kaç kişiyi ilgilendiren uzun konuşmalar için,bu odamızı tercih etmeniz konuşmanızın bölünmemesi açasından sizler için daha iyi olacaktır.

İster istemez,ilk oda olduğu sebebi ile konuşmanız da bölünebilmekte ve konu dağılmaktadır.

Ayrıca bazen tartışmaya varan konular ilk oda içerisinde yapıldığı zaman,diğer misafirlerimiz rahatsız olmaktadır.

sesli sohbet

sesli sohbet

Aramız da yeni olan misafirlerimiz,sizler de isterseniz muhabbet odamız da gönlünüzce muhabbet edebilirsiniz.Fazla müzik dinlemeyi sevmiyorum,daha çok muahbbeti seviyorum diyorsanız,bu odamız da sizler gibi arkadaşlarımız ile koyu muhabbet yapabilirsiniz.

seslisohbet içerisinde,amacımız misafirlerimizin eğlenmesini sağlamaktır.Ve bu doğrultu da yenilikler uygulamaktayız.

Sizlerin rahat ve güzel bir şekil de zaman geçirmesi,yönetimimizi mutlu etmekte.Sizler eğlendikçe,bizler de eğlenmiş oluyoruz.

Saygı ve sevgi içeren arkadaşlarımızla beraber sesli sohbet etmenin tadına varacaksınız.

Yeni açılan odamız içerisinde,yine diğer odalar da olduğu gibi mikrofon süresi yok,kişileri bu yönde şartlandırmak yerine,yine öneriler doğrultusunda süreyi kaldırmıştık.

seslisohbet odalarımız,sizlerin kullanıma sunulmakta ve en son odamız için yetkili olmak isteyen arkadaşlar bizlere bildirebilirler.

Sorunsuz olarak sesli sohbet yapmak için,blog sayfamız da bulunan makalelerimize arasıra göz atmanız ve yeniliklerle ilgili haberleri okumanızı rica ediyoruz.

 Oda kurallarımız:

a) Oda içerisin de,muhabbet olduğu gibi müzik de dinlenilmektedir.

b) Konu,sizin dışınız da ise,konuyu değiştirin gibi,isteklerden sakınılmalıdır.

c) Eğer,mikrofon da çok uzun süreli ve iki kişiyi ilgilendiren yine ortamı sıkacak derece de tartışma konuları var ise,konu ile alakalı kişilerin boş bir odaya geçmeleri rica olunur.

Sizlere şimdiden güzel ve samimi sohbetler dilerim.

 

 

Bir Cevap Yazın