şiir odaları

 şiir odaları

Yakında açılacak olan sitemiz içerisinde farklı formatda odalardan şiir odası siz değerli şiir severler için açılacaktır.

Şiir severlerin bir arada hem muhabbet edip hemde şiir dinlemeleri güzel eserleri diğer dostları ile paylaşmaları ve güzel dostluk edinmeleri için açılan odamız site genel kuralları çerçevesinde seviyeli olarak hizmet verecektir.

Yüreklere dokunan mısraları şiir odamızda bizlerle paylaşabilirsiniz ve bizlere kendinizin kaleme aldığı şiirlerinizi eserlerinizi sunabilir.

değdimi sesli chat

değdimi sesli chat

Diğer şiir sever dostlarınızın eserleriniz hakkında düşüncelerini öğrenebilirsiniz.Seviyeyi ön planda tutmayı amaçlayan sitemiz içerisinde sizler gibi şiir e aşık insanların bu seviyeyi korumamızda bizlere yardımcı olacağına inanıyoruz.

Şair ruhlu insanlar her zaman seviyeleri ile öne çıkan insanlar değilmidir?

Gerek konuşmaları gerek sergiledikleri duruşları ile her zaman takdir toplayan dostlarımız ile sizlerinde tanışıp kaynaşması ve güzel dostluklar içerisinde zaman geçirmeniz için sizleri şiir odamıza davet ediyoruz.

Şiir odamız içerisinde gerekli talepler oluşursa sizlerin beliryeceği gecelerde şiir geceleri düzenlenebilir ve birbirinden farklı yorumları ile şiir severlerin bir arada bulunmalarını sağlayabilirsiniz.

Eğer odamız içerisinde yetki almak isterseniz panelimiz aktif olduğu zaman yetkili arkadaşlarımız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yine sizlerin talebi doğrultusunda oda formatı kuralları daha uygun bir şekilde düzenlenebilir.

Panelimiz açıldığı zaman görüşmek üzere.

 

 

Bir Cevap Yazın

haber kemer sesliyoutube seslizindan