ücretsiz sohbet sağlayan uygulamalar

ücretsiz sohbet sağlayan uygulamalar

 Android akıllı telefonlar,tabletler ve windows tabanlı telefonlar için ücretsiz sohbet edilmesini sağlayan uygulamalar bulunmaktadır.

Android veya windows tabanlı cep telefonu kullanıcıları sesli iletişim için,ücretsiz olarak indirdikleri whatsapp,viber gibi uygulamaları kullanarak telefonları ile internet üzerinden ücretsiz sesli görüşme yapabilmekteler.

viber ile seslisohbet

viber ile seslisohbet

Whatsapp ile arkadaşlarınız la mesajlaşmanın yanı sıra ücretsiz olarak da sohbet edebilmektesiniz,sesli olarak görüşme yapmanıza imkan sağlayan viber uygulaması da internet üzerinden sesli iletişim kurabilmenizi sağlamaktadır.

Gsm operatörlerini biraz kızdıran bu tür uygulamaların sundukları ücretsiz sesli görüşme olanağı,gsm

whatsapp

whatsapp

operatörlerinin kazançlarının düşmesine neden olmakta.

 

Uygulamaları telefonunuza indirdiğiniz andan itibaren yine aynı uygulamayı kullanan arkadaşlarınız ile saatlerce sesli görüşme yapabilmektesiniz.

Dünya genelin de bu tarz uygulamaları kullananların sayısı azımsanmayacak kadar çok ve giderek çoğalan uygulamalar arasında akıllı telefon kullanıcılarının yoğun ilgi gösterdiği whatsapp ve viber uygulamaları bulunmakta.

Her ne kadar da aynı özellikleri sunan başka uygulamalar olsa da ,bu iki uygulama daha ilgi çekici ve kullanışlı olarak bir çok akıllı telefonlar da kullanılmakta.

Uygulamalar,play google yada telefonları üzerinden indirerek kullanılmakta.

Sizde ücretsiz olarak sesli iletişim hizmetlerinden faydalanmak ve sınırsız olarak arkadaşlarınızla ücretsiz görüşme yapmak istiyorsanız,bu türden uygulamalar ile hiç bir ücret ödemeden görüşme yapabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın