Yerli Facebook girişimcileri

Yerli Facebook girişimcileri belki bir hayal belkide başka kapıları açacak olan Facebook tarzı benzeri sosyal paylaşım siteleri açmaktalar.

Kimileri amatörce yaparken,kimileri de kendilerini geliştiren bir yapı ile profesyonelce yapmaya çalışmaktalar.

Sosyal paylaşım akımına sadece internet kullanıcıları değil,girişimciler de kapılmış durum da.Her iyi ve başarılı bir işin hemen benzerleri çıkmaktadır.

Bu durum Yıllar öncesine dayanmaktadır ve bu günler de daha çok artan Facebook tarzı yerli sitelerin en azından hayallerini küçülterek bulundukları iller için bu sistemleri hizmete açmaları yine de girişimciler için kazanç kapısı olmaktadır.

facebook

facebook

akmasa da damlıyor hesabı,kimileri haberlere konu olurken,kimileri tanınmıyor bile,haberlere konu olan girişimciler genel de azimleri ile ön plana çıkmaktalar.

Hiç yazılım bilgisi olmayan bir arkadaşımız bu tür bir girişimde bulunarak,3 yıl boyunca yazlım öğrenmeye adamış kendisini ve sürekli araştırmalar yaparak kendi emekleri olan sosyal paylaşım sitesini kurmuştu ve haberlere de çıkmıştı.

Şuan ne durum da bilmiyorum fakat,yıllar öncesin de,tasarım eksikliği vardı,umarım düzeltmiştir ve başarılı olmuştur.Linki aklıma gelse konu içinde verirdim malesef aklımda değil.

Başarsa da başarmasa da bizim  insanımızın ne kadar girişimci ve azimli olduğu yine ortaya çıkmış durumda.

Bizim milletimiz ayrı bir yapıya sahip ve her birinin ayrı bir güzelliği var.Uyanık girişimcilerimizi her daim görmek istiyoruz ve hepsine başarılar diliyorum.

 

 

 

Bir Cevap Yazın